Sociālā uzņēmuma Sonido zvanu centrs pieredzes stāsts. Vieslekcija.

RISEBA notiks vieslekcija, kurā būs iespējams uzzināt par  sociālā zvanu centra Sondio pieredzi darbā ar sociālajām riska grupām.

Laiks:

2019. gada 21.februāris (ceturtdiena)  no plkst. 11.30 līdz 13.00 Meža iela 3 telpa 306 (3.stāvs)

2019.gada 23.februāris (sestdiena) no plkst.13.30-15.00 Meža iela 3 telpa 205 (2.stāvs)

Atvērtā lekcija "Financial markets"

Turpinot RISEBA Karjeras dienu 2018 aktivitātes, 29. maijā no plkst. 10.00 līdz 11.30 notiks uzņēmuma Deloitte Latvia atvērtā vieslekcija angļu valodā - “Financial markets: Taming systemic risk, or heritage from financial crisis..”. Lekciju vadīs Deloitte Latvia konsultāciju nodaļas direktora vietnieks, Andris Liepiņš. Būs iespēja uzzināt par aktualitātēm finanšu tirgos un arī darba iespējām uzņēmumā. Lekcija atvērta visiem interesentiem!

Motivējošs seminārs: Izglītība un darbs kā māksla

Seminārs notiks 20 decembrī, RISEBA, Meža ielā 3, 306. telpā , no 18:00 līdz19:30 vakarā.

Valoda: angliski

Lektors: Avikk Parkour

Avikk ir dzimis Indijā, taču jau labu laiku strādā un dzīvo Eiropā. Viņa CV ietilpst gan apmācību vadīšana, gan dalība starptautiskos TV šovos. Šis multimāklinieks ir ciemojies arī uz daudzu opperu skatuvēm. Šobrīd viņš praktizē kā horeogrāfs, režisors, fitnesa treneris un aktieris.

Vieslekcija "Emocionālais menedžments: sevis pilnveidošanai, komandas darbs, izdegšana

RISEBA Radošais biznesa inkubators sadarbībā ar NVO Project Net rīko atvērto vieslekciju ikvienam interesentam par emocionālo menedžmentu. Šī būs unikāla iespēja apmeklēt bezmaksas vieslekciju ar vizualizēšanas elementiem!

Par lekciju:

Vieslekcijas laikā uzzināsit:

- kas ir emocionālais menedžments;

- kāda ir atšķirība starp sajūtām un emocijām, un kādēļ ir būtiski to saprast;

- kā neefektīva emociju vadība noved pie izdegšanas;

- kā izmantot emocionālo menedžmentu komandas darbā.

Lekcijas valoda: latviešu

RISEBA Mūžizglītības centrs

Lai nodrošinātu iespēju personām apgūt sev vēlamo studiju kursu klausītāju statusā, vienlaicīgi neesot RISEBA studiju programmas studentam, augtskola RISEBA rudens un pavasara semestrī piedāvā interesentiem izvēlēties sev vēlamo kursu, lai pilnveidotu un attīstītu savas zināšanas vēlamajā nozarē. Apmeklējot klausītāju kursu un nokārtojot sekmīgi visus pārbaudījumus, augstskolas RISEBA piešķir apliecību ar konkrētu kredītpunktu skaitu.

Sadarbības partneri

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png