Departamenti

Ekonomikas un finanšu departaments
Vārds, amats Tālrunis Kabinets E-pasts
Brence Ieva, Dr.sc.administr., asoc.profesore -
departamenta vadītāja
+371 67500261
+371 26363506
404 ieva.brence@riseba.lv
Ait Si Mhamed Ali, PhD, asoc. profesors +371 67500261 405 alisimhamed@riseba.lv
Burke John Joseph, PhD, docents +371 67500261 405 jjabourke@gmail.com
Fedotovs Aleksandrs, Dr.oec., profesors +371 67500261 405 aleksandrs.fedotovs@riseba.lv
Godmanis Ivars, Dr.phys., docents +371 67500261 405 ivars.godmanis@riseba.lv
Ivanova Tatjana, Dr.oec., docente +371 67500261 404 tatjana.ivanova@riseba.lv
Konovalova Natālija, Dr.oec., asoc. profesore +371 67500261 404 natalija.konovalova@riseba.lv
Limanskis Andrejs, Dr.oec., asoc. profesors +371 67500261 405 andrejs.limanskis@riseba.lv
Pančenko Ērika, Dr.sc.ing, docente +371 67500261 404 erika.pancenko@riseba.lv
Ponomarjovs Andrejs. Dr.oec., docents +370 29287030 405 andrejs.ponomarjovs@riseba.lv
Prohorovs Anatolijs, Dr.sc.administr., asoc.profesors +371 67500261 405 anatolijs.prohorovs@riseba.lv
Pēce Rasa, Mg.oec., lektore +371 67500261 405 rasa.pece@riseba.lv
Spiridonovs Jurijs, Dr.oec., docents +371 67500261 405

jurijs.spiridonovs@riseba.lv

Nikolajevs Andrejs, Dr.oec., asociētais profesors     andrejs.nikolajevs@riseba.lv
Informācijas tehnoloģiju un matemātikas centrs
Vārds, amats Tālrunis Kabinets E-pasts
Vasiļjeva Tatjana, Dr.oec., asoc.profesore - centra vadītāja +371 67807234 307 tatjana.vasiljeva@riseba.lv
Krēmers Leonids, Mg.sc.comp., docents +371 67500263 210 leonids.kremers@riseba.lv
Treiguts Egmonts, Mg.phys., lektors +371 67500263 210 egmonts.treiguts@riseba.lv
Gudele Ina, Mg.sc.Ing.  +371 67500263 210 ina.gudele@riseba.lv
Biznesa departaments
Vārds, amats Tālrunis Kabinets E-pasts
Ineta Kristovska, Dr.oec., Dr.philol., asoc.profesore - departamenta vadītāja +371 25619453 403 ineta.kristovska@riseba.lv
Gundega Lapiņa, Dr. paed., asoc.prof. +371 25619453 402 gundega.lapina@riseba.lv
Bahmane Ludmila, Dr.oec., docente +371 29420396 402 ludmila.bahmane@riseba.lv
Blumberga Solveiga, Dr. psych., docente +371 26461229 402 solveiga.blumberga@riseba.lv
Bulatova Jūlija, MBA,  Mg.psych, lektore +371 22033933 402 juliabulatova@yahoo.com
Burakovs Georgijs, Dr.sc.ing., docents +371 26546269 402 georgijs.burakovs@riseba.lv
Čirjevskis Andrejs, Dr.oec, profesors +371 29558375 402 andrejs.cirjevskis@riseba.lv
Kalviņa Agita, Mg.philol. +371 29255772 304 agita.kalvina@riseba.lv
Kozlinskis Vulfs, Dr.habil.oec. +371 67807234 307 vulfs.kozlinskis@riseba.lv
Kreituss Ilmārs, Dr.chem., asoc.profesors  +371 67500253 213 ilmars.kreituss@riseba.lv
Kurovs Boriss, Dr.oec., asoc. viesprof. +371 67500250 215 boriss.kurovs@riseba.lv
Ludviga Iveta, Dr.oec., asoc.profesore +371 29244831 304 iveta.ludviga@riseba.lv
Naidenko Poļina, Mg.oec., lektore +371 67500262 314 polina.naidenko@riseba.lv
Pētersons Leonīds, Dr.sc.ing., viesdocents +371 67626720 402 leonids.petersons@riseba.lv
Petrovs Anatolijs, Dr.oec., docents +371 67626720 402 anatolijs.petrovs@riseba.lv
Rika Nadežda, Mg.oec., lektore +371 67807958 305 nadezda.rika@riseba.lv
Senņikova Irina, Dr.oec., profesore +371 67500251 215 irina.sennikova@riseba.lv
Selivanova-Fjodorova Natalja, Dr., lektore   Daugavpils fil. natalja.selivanova@riseba-d.lv
Velinov Emil, PhD, docents +371 67893989 403 emil.velinov@riseba.lv
Vīra Raina, Dr.paed., asoc. profesore +371 29495550 402 raina.vira@riseba.lv
Zakriževska Maija, Dr.psych., asoc. profesore +371 29438435 402 maija.zakrizevska@riseba.lv
Komunikācijas departaments
Vārds, amats Tālrunis Kabinets E-pasts
Glorija Sarkane, Mg.oec., Mg.sc.soc., Mg.chem. - departamenta vadītāja +371 67626600 310 glorija.sarkane@riseba.lv
Bartele Tatjana, Dr.hist., asoc.profesore +371 67626600 212 tatjana.bartele@riseba.lv
Eglītis Artis, Mg., sc.soc., lektors +371 67626600 212 artis.eglitis@riseba.lv
Helde Aivars, Mg., lektors +371 67626600 212 aivars.helde@riseba.lv
Matule Guna, Dr.sc.soc., lektore +371 67626600 212 guna.matule@riseba.lv
Pabriks Artis, Ph.D, profesors +371 67626600 212 artis.pabriks@riseba.lv
Semjonova Lidija, Mg.sc.soc.,lektore +371 67626600 212 lidija.semjonova@riseba.lv
Veinberga Sandra, Dr.phyl., asoc.profesore +371 67626600 212 sandra.veinberga@riseba.lv
Audiovizuālās mediju mākslas departaments
Vārds, amats Tālrunis Kabinets E-pasts
Holšteins Jānis, Mg.oec., Mg.oec., docents - departamenta vadītājs +371 25618534 211u janis.holsteins@riseba.lv
Ceplītis Aigars, MFA, docents +371 25620270 211u aigars.ceplitis@riseba.lv
Rēdlihs Jānis, docents +371 26433734 211u janis.redlihs@riseba.lv
Uzulniece Anita, Dr.art., docente   211u anita.uzulniece@riseba.lv
Pavlovskis Valdis, Mg.art., lektors   211u valdis.pavlovskis@riseba.lv
Arhitektūras un dizaina departaments
Vārds, amats Tālrunis Kabinets E-pasts
Jānis Dripe, Mg.arch., dekāns - 
departamenta vadītājs
+371 25618073 301u janis.dripe@riseba.lv
Lejnieks Jānis, Dr.arch., vadošais pētnieks   301u janis.lejnieks@riseba.lv
Suhanova Dina, Mg., lektore   301u

dina.suhanova@riseba.lv

Jaunzems Didzis, lektors   301u didzis.jaunzems@riseba.lv
Paklone Ilze, Dr.arch., docente   301u ilze.paklone@riseba.lv
Valodu centrs
Vārds, amats Tālrunis Kabinets E-pasts
Romanova Inguna, Mg.paed., lektore - Valodu centra vadītāja +371 25617663 318 inguna.romanova@riseba.lv
Lozbiņeva Jeļena, Mg.oec., lektore +371 67600687 318 jelena.lozbineva@riseba.lv
Maļeško Jeļena, Mg.paed., docente +371 67600687 318 jelena.malesko@riseba.lv
Sidorčuka Irina, Mg.paed.,  docente +371 67600687 318 irina.sidorcuka@riseba.lv
Streļčonoka Anžella, Mg.philol., docente +371 67600687 318 anzella.strelconoka@riseba.lv

Akreditācijas

EPAS
IQA
IZM.png