07.08.2017

Otrdien, 8. augustā plkst. 16:00 Mežā ielā 3 augstskola RISEBA piedāvā iespēju visiem, kuri vēlas studēt augstskolā RISEBA, klātienē izzināt visas nianses par studiju programmām, starptautiskajām iespējām, apskatīt RISEBA studiju vidi – auditorijas, bibliotēku.

Tiekamies!

19.07.2017

8. augustā Meža ielā 3 notiks kārtējais "Topošo maģistru vakars". Klātienē būs iespējams satikt programmu direktorus un izzināt visas nianses par studiju programmām, starptautiskajām iespējām, apskatīt RISEBA studiju vidi. Tikšanās laikā būs iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus.

14.07.2017

Vasara vēl pilnbriedā, bet jau tuvojas studiju gada sākums, kas šogad paredzēts pirmdien, 4. septembrī, plkst. 10:00. Dažiem studentiem tas būs tikai pirmais studiju gads augstskolā, taču visiem studentiem tas ir aizraujošs dzīves posms, kas nesīs jaunas zināšanas un pieredzi. Kā ierasts, studiju gada sākumā pirmkursniekiem ir paredzēta iepazīšanās lekcija un pasākums plkst. 12:00 Meža ielā 3 pie galvenās ieejas, kas paredzēts visiem jaunajiem bakalaura programmu studentiem neatkarīgi no izvēlētās studiju programmas, studiju formas vai veida.

07.07.2017

Sveiciens visiem aktīvajiem, foršajiem, kuri devušies uz Playground Festival 17'!

Aicinām ne tikai baudīt sportiskās aktivitātes, bet iegriezties arī Riseba.lv kino un semināru teltī. Lejuplādē aplikāciju, noskaidro laiku un izvēlies tās filmas, kuras vēlies noskatīties, vai tos lektorus, kuru stāstījumu vēlies noklausīties!

Mēs īpaši iesakām RISEBA audiovizuālās mediju mākslas studentu video filmas!
Lai azartiska nedēļas nogale!

07.07.2017

Ceturtdien, 27. jūlijā plkst. 16:00 Mežā ielā 3 augstskola RISEBA piedāvā iespēju visiem, kuri vēlas studēt augstskolā RISEBA, klātienē satikt programmu direktorus un izzināt visas nianses par studiju programmām, starptautiskajām iespējām, apskatīt RISEBA studiju vidi – auditorijas, bibliotēku.

Ja netiekat šajā datumā, gaidīsim jūs citā dienā. Pilnu atvērto durvju dienu datumu sarakstu var skatīt: šeit

01.07.2017

Pagarināta pieteikšanās  bakalaura, maģistra un doktora studiju programmās.

Uzņemšana bakalaura studiju programmās

Līdz 2. septembrim ir iespējams pieteikties studijām šādās bakalaura studiju programmās:

26.06.2017

Klātienē būs iespējams satikt programmu direktorus un izzināt visas nianses par studiju programmām, starptautiskajām iespējām, apskatīt RISEBA studiju vidi. Tikšanās laikā būs iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus.

Ja netiekat šajā datumā, gaidīsim jūs citā dienā. Pilnu atvērto durvju dienu datumu sarakstu var skatīt: šeit

Tiekamies!

19.06.2017

Otrdien, 4. jūlijā plkst. 16:00 Mežā ielā 3 augstskola RISEBA piedāvā iespēju visiem, kuri vēlas studēt augstskolā RISEBA, klātienē satikt programmu direktorus un izzināt visas nianses par studiju programmām, starptautiskajām iespējām, apskatīt RISEBA studiju vidi – auditorijas, bibliotēku.

Ja netiekat šajā datumā, gaidīsim jūs citā dienā. Pilnu atvērto durvju dienu datumu sarakstu var skatīt: šeit

09.06.2017

Otrdien, 13. maijā Arhitektūras un mediju centrā H2O 6  Durbes ielā 4 notiks atvērto durvju dienas potenciālajiem maģistriem, kuri vēlas studēt augstskolā RISEBA. Klātienē būs iespējams satikt programmu direktorus un izzināt visas nianses par studiju programmām, starptautiskajām iespējām, apskatīt RISEBA studiju vidi. Tikšanās laikā būs iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus.

08.06.2017

Tā kā izglītības internacionalizācija Latvijā šobrīd ir īpaši aktuāla, šī ir lieliska iespēja uzzināt vairāk par pasaulē zināmo un prestižo AACSB akreditāciju no organizācijas vadītāja. 

Š.g. 15.–16. jūnijā augstskolai RISEBA ir gods uzņemt  CIDD* (Consortium of International Double Degrees) ģenerālo asambleju. 
Uz to Rīgā ieradīsies Eiropas un ASV augstskolu vadītāji.iņu vidū arī AACSB* viceprezidents, Eiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas nodaļas vadītājs Dr. Timotijs Meskons (Timothy Mescon). 

Akreditācijas

EPAS
IQA
IZM.png