11.07.2018
RISEBA aicina apmeklēt Atvērto durvju dienu! Jums būs iespēja uzzināt par RISEBA bakalaura programmām un tikties studiju programmu direktoriem, uzdot visus sev interesējošos jautājumus par studentu dzīvi un iespējām. Aicināts ikviens interesents, aizpildot reģistrācijas formu: https://goo.gl/forms/66z0FfuBuWblER3h1   Norises vieta: RISEBA, Pārdaugava, Meža iela 3, sākums plkst.16:00.   Uz tikšanos augstskolā!
06.07.2018
Vasara vēl pilnbriedā, bet jau tuvojas studiju gada sākums, kas šogad paredzēts pirmdien, 3. septembrī, plkst. 10:00. Dažiem studentiem tas būs tikai pirmais studiju gads augstskolā, taču visiem studentiem tas ir aizraujošs dzīves posms, kas nesīs jaunas zināšanas un pieredzi. Kā ierasts, studiju gada sākumā pirmkursniekiem ir paredzēta iepazīšanās lekcija un plkst. 12:00 paredzēts tradicionālais kopējais gājiens no RISEBA centrālās ēkas līdz RISEBA Arhitektūras un mediju centram H2O 6.
26.06.2018
RISEBA aicina apmeklēt Atvērto durvju dienas, lai ikvienam interesentam būtu iespēja tikties ar studiju programmu direktoriem, iepazīties ar bakalaura studiju programmām un uzdot visus sev interesējošos jautājumus par studentu dzīvi. Uz tikšanos augstskolā!

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png