RISEBA 26. dzimšanas diena

Meža iela Āgenskalnā jau 20 gadus ir augstskolas RISEBA galvenā mājvieta, tāpēc RISEBA 26. dzimšanas dienas svinību ietvaros, kas šogad tika organizētas 12. oktobrī, augstskolas darbinieki centās labāk iepazīt savu apkaimi.

RISEBA pasniedzēji un darbinieki apmeklēja Āgenskalna tirgu, kur tikās ar Āgenskalna tirgus direktoru K. Dambergu un dzirdēja stāstījumu par Āgenskalna  tirgus pagātni, tā nozīmi apkaimes attīstībā un tirgus nākotnes vīzijām. Pēc interesantās sarunas RISEBA kolektīvu sagaidīja aizraujošs pantomīmu priekšnesums.

Svinības turpinājās LKA Eduarda Smiļģa teātra muzejā, kur darbinieki ļāvās radošai atpūtai, piedaloties sarunā par Āgenskalna vēsturi un attīstības vīzijām, baudīja muzikālus pārsteigumus, kopā ar muzeja direktoru J. Siliņu devās ekskursijā pa teātra muzeja pastāvīgo un mainīgo ekspozīciju, sacentās viktorīnā “Mans Āgenskalns” un baudīja nesteidzīgas sarunas patīkamā atmosfērā.

Tāpat svinību laikā tika prezentēts pirmais RISEBA akadēmiskais žurnāls ADAMarts (Arhitektūra / Dizains / Audiovizuālā mediju māksla), kas apvieno RISEBA Mediju un komunikācijas un Arhitektūras un dizaina fakultātēs tapušos zinātniskos un akadēmiskos pētījumus. ADAMarts ir žurnāls ar starptautisku redkolēģiju un veltīts arhitektūras un mediju mākslai Baltijas jūras reģionā.

Mārtiņa Brīdiņa foto no pasākuma ŠEIT.

22.10.2018.

RISEBA 26. dzimšanas diena

Partners

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png