RISEBA Radošais biznesa inkubators uzsāk sadarbību “Riga Tech Park”

Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas "RISEBA" Radošajam biznesa inkubatoram (RBI) tā darbības piektajā sezonā pievienojas jauns sadarbības partneris — Riga Tech Park. Trīs aktīvākās RISEBA Radošā biznesa inkubatora komandas gūs iespēju darboties Riga Tech Park koprades telpās.

„Sadarbība ar Riga Tech Park paplašinās mūsu inkubatora komandu iespēju loku. Protams, tas kalpos arī kā papildu motivācija studentiem, jo tikai trīs aktīvākās komandas gūs iespēju darboties Riga Tech Park  piedāvātajās darba telpās, sniedzot komandām iespēju netraucēti un profesionāli darboties pašiem savā vidē,” komentē RISEBA Radošā biznesa inkubatora vadītāja Iveta Cīrule.

Riga Tech Park ir tehnoloģiju un radošais centrs un infrastruktūras platforma, kas savieno biznesu, jaunuzņēmumus, inovācijas, talantus un investorus. Šeit, koprades telpās Cēsu ielā 15, komandas varēs darboties pēc tam, kad būs noslēgusies piektā RISEBA RBI sezona, 2018. gada 16. maijā. Sezonas izlaidumā plānots izziņot trīs komandas, kuras ar savu darbību, attieksmi un ieguldījumu būs pierādījušas, ka ir uz rezultātu orientēti un nopietni jaunuzņēmēji, tādējādi saņemot iespēju turpmāko sešu mēnešu garumā darboties Riga Tech Park telpās.

“Esmu gandarīts par sadarbības vienošanos ar RISEBA Radošo biznesa inkubatoru un to, ka varam piedāvāt vēl vienu jēgpilnu atbalsta risinājumu jaunajiem uzņēmējiem Latvijā. Manā iecerē Riga Tech Park tuvāko mēnešu laikā sevi pierādīs ne tikai kā lielākā galvaspilsētas koprades telpa, bet izveidosies par spēcīgu atbalsta punktu jaunuzņēmumu komūnai. Mēs jau šobrīd darbojamies, lai spētu piedāvāt jaudīgu pasākumu un mentoringa programmu tuvākajam pusgadam un apliecinātu Rīgu kā spēcīgāko Baltijas jaunuzņēmumu starta punktu,” skaidro Riga Tech Park valdes loceklis, jaunuzņēmuma Rention valdes priekšsēdētājs Aleksandrs Zelinskis.

RISEBA Radošais biznesa inkubators darbojas kopš 2013. gada ar mērķi sniegt RISEBA studentiem iespēju attīstīt savas biznesa, radošās un sociālās uzņēmējdarbības idejas.

Riga Tech Park

Sadarbības partneri

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png