Microsoft Office 365

No 2016. gada 26. septembra visiem RISEBA pirmā kursa studentiem būs iespēja lejuplādēt Microsoft Office savās ierīcēs, bet 2.-4. kursa studenti to var izmantot jau tagad.  Ar Microsoft Office palīdzību privātā datorā (vai 5 iekārtās vienlaicīgi, t.sk., viedtālruņos, planšetdatoros u.c.) var iegūt modernu un drošu e-pastu, tiešsaistē glabāt un rediģēt Microsoft Office dokumentus, kā arī iegūt un uzstādīt savā datorā jaunākās Microsoft Office lietojumprogrammas.

Microsoft Office 365 ietver:

1.      Office 365:

  • Office Online for Education Office. Dokumentu rediģēšana un saglabāšana no tīmekļa pārlūkprogrammas (Word Online, Excel Online, PowerPoint Online vai OneNote Online). Dokumentu rediģēšana iespējama, tikai dokumentu saglabājot OneDrive pakalpojumā.
  • SharePoint Online. Dokumentu glabāšana un koplietošana pakalpojumā OneDrive. Nodrošina iespēju organizēt projektus un komandas, kā arī veidot tīmekļa lapas.
  • Exchange Online. E-pasta kastīte (50 GB), kalendārs un kontaktpersonu saraksts. Pakalpojumu var lietot savā datorā, tālrunī un tīmekļa pārlūkprogrammā.
  • Lync Online. Tūlītēja ziņojumapmaiņa (IM), balss zvani, iespēja veidot videokonferences. Iespēja sazināties ar Skype lietotājiem, kas izmantoMicrosoft kontu.

2. Office 365 ProPlus (Desktop). Iespēja savā datorā uzstādīt šādu lietojumprogrammu jaunākās versijas: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Access, Publisher, Outlook, Lync. 

Lietošanas pamācību par to, kā izveidot Microsoft Office 365 pieslēgumu augstskolas RISEBA studentiem, lūgums, skatīties ŠEIT

Neskaidrību gadījumā sazinieties ar IT daļu pa tālruni 67807008 vai rakstot [email protected]  

riseba_microsoft-office_0.jpg

 

riseba microsoft office

Sadarbības partneri

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png