Studenta karte

Pēc studiju līguma noslēgšanas RISEBA studentam ir jāaizpilda pēc izvēles vienu no pieteikuma anketām studenta identifikācijas kartei: ISIC RISEBA vai Swedbank ISIC RISEBA. Anketa līdz š.g. 14. augustam ir jāiesniedz RISEBA galvenās ēkas Informācijas centrā Meža ielā 3, Rīgā, klāt pievienojot fotogrāfiju.

ISIC Swedbank RISEBA karte vienlaikus būs kā RISEBA studenta apliecība, ISIC karte un starptautiska maksājumu karte VISA – bezmaksas karšu norēķini Latvijā un ārzemēs, iespēja bez papildus komisijas iepirkties internetā, bezmaksas iespēja izņemt skaidru naudu līdz 715 EUR mēnesī Swedbank bankas automātos (360 bankas automāti) un draudzīgajos bankas automātos (DnB NORD Banka, SEB banka), iespēja veikt naudas iemaksu, izmantojot naudas iemaksas bankomātus, izmantot Internetbanku, u.c. pakalpojumus.

ISIC Swedbank RISEBA studenta karte būs derīga līdz 2017. gada decembrim. Katru gadu tā jāizgatavo no jauna. RISEBA studentiem kartes tiks izgatavotas par īpašu cenu – 4,27 EUR (parasti bankas kartes apkalpošanas maksa ir 15 EUR gadā). Pirmā kursa studentiem pirmajā gadā tā tiek izgatavota bez maksas.

Karti būs iespējams saņemt izvēlētajā Swedbank filiālē 14 darba dienu laikā pēc kartes pasūtīšanas un imatrikulācijas augstskolā. Jūs saņemsiet sms no bankas un varēsiet izņemt savu karti izvēlētajā bankas filiālē.

Bankas filiāļu saraksts. Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments – pase.

ISIC Swedbank RISEBA kartes paraugs:

swedmaestro.png

ISIC RISEBA karte vienlaikus būs kā RISEBA studenta apliecība un ISIC karte, kas sniegs plašas atlaižu iespējas Latvijā un darbosies kā studenta identifikācijas karte visā pasaulē. ISIC RISEBA studenta karte būs derīga līdz 2017.gada 31. decembrim. Katru gadu tā jāizgatavo no jauna ar atjaunoto informāciju. RISEBA studentiem kartes tiks izgatavotas augstskolā par cenu – 7,15 EUR. Pirmā kursa studentiem pirmajā gadā tā tiek izgatavota bez maksas.

1. kursa studenti (pamatstudiju un maģistra studiju) kartes varēs saņemt Informācijas centrā Rīgā, Meža ielā 3, 1. stāvā, sākot no 3. septembra katru darba dienu no plkst. 9.30 -18.30. Kartes tiks izgatavotas rindas kārtībā, sākot ar tiem, kuri Informācijas centrā būs atstājuši aizpildītas pieteikuma formas un atstājuši fotogrāfiju līdz 14. augustam. Saņemšanai līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments – pase vai eID karte.

Vairāk informāciju par ISIC iespējām Latvijā meklē te: http://isic.lv/lv/atlaides/

ISIC RISEBA kartes paraugs:

isic riseba studentu.jpg     isic riseba.jpg

STUDENTA KARTI SAŅEMSI PĒC IMATRIKULĀCIJAS, TĀPĒC NEATLIEC STUDIJU MAKSAS PIRMĀ MAKSĀJUMA VEIKŠANU!

 

Akreditācijas

EPAS
IQA
IZM.png