Jauniešu akadēmija „TOP10 prasmes Tavai nākotnei!”

„TOP10 prasmes Tavai nākotnei!”

2016.gadā Pasaules ekonomikas forumā tika definētas TOP10 prasmes, kas būs visvairāk pieprasītas no darba devēju puses 2020.gadā. Šīs prasmes Tu vari iepazīt, pilnveidot un attīstīt, apmeklējot RISEBA Jauniešu akadēmiju

Jauniešu akadēmijas mērķis ir palīdzēt vidusskolēniem un jauniešiem apgūt augsti pieprasītas prasmes darba tirgū, apzināties savas spējas un talantus, izvēlēties savu nākotnes profesiju, izzinot RISEBA piedāvāto studiju specifiku.

jauniesu_akademija_datumi.jpg

Pirmā nodarbība notiks 2017.gada 14. janvārī. Nodarbības notiek sestdienās no plkst. 11.00 līdz 14.30 laika periodā no janvāra līdz maijam.

Jauniešu akadēmija ir paredzēta 10.-12.klašu skolēniem un jauniešiem, bet gaidīti būs visi interesenti.

Akadēmijas ietvaros jauniešiem būs iespēja ēnot studentus un doties ekskursijās uz uzņēmumiem. Piedalīties praktiskās nodarbībās, lekcijās, semināros un  iejusties augstskolas RISEBA studentu ikdienā. 

Samaksa

Tiem, kuri apmeklējuši vismaz 50% no akadēmijas nodarbībām, ir iespēja saņemt sertifikātu par apgūto lekciju kursu. Sertifikāta ieguvējiem ir paredzēta studiju maksas atlaide 1. kursa 1. semestra studijām jebkurā RISEBA bakalaura studiju programmā 100 EUR apmērā.

Visiem akadēmijas dalībniekiem ir iespēja iestāties RISEBA Radošajā biznesa inkubatorā un realizēt savu biznesa ideju.

Visas nodarbības, lekcijas, paredzētie pasākumi ir bezmaksas, samaksājot Jauniešu akadēmijas reģistrācijas maksu – tikai 15 EUR!

Nodarbības notiek latviešu un krievu valodā.

Norises vieta

Augstskolā RISEBA Meža ielā 3. RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, Durbes ielā 4.

Reģistrējies šeit vai piesakies, rakstot uz e-pastu: ieva.macane@riseba.lv


Kontakti

Ieva Mačane,
Jauniešu akadēmijas koordinatore

Tālr.: +371 67500092,
Mob.tālr.: +371 27332294
E-pasts: ieva.macane@riseba.lv

Akreditācijas

EPAS
IQA
IZM.png