facebook

RISEBA on Twitter

linkedin

RISEBA on vimeo

gplus

RISEBA on youtube

RISEBA on youtube

RISEBA on Instagram

      18     99

RISEBA on Facebook

RISEBA on Twitter

Pasākumi

Studentu konference “Mainīgā pasaule – jaunu risinājumu meklējumos – 2016”

Zinatniska konference RISEBAAugstskola RISEBA sadarbībā ar AS "Rietumu Banka" aicina bakalaura, maģistra studiju programmu studentus un absolventus, kuri 2015./2016. studiju gadā aizstāvējuši noslēguma darbus, kā arī pēdējo klašu vidusskolēnus piedalīties Starptautiskā studentu zinātniski pētniecisko un mākslinieciskās jaunrades darbu konferencē “Mainīgā pasaule – jaunu risinājumu meklējumos – 2016”.

Lasīt tālāk Pieteikties pasākumam

Brīvprātīgais eksāmens! Piedalies, domā un saņem balvas!

1236

„Eiropas eksāmens” ir iespēja apliecināt savas zināšanas par Eiropas Savienību, Latviju un pašiem par sevi - savām iespējām, tiesībām, pienākumiem. Pagājušajā gadā „Eiropas eksāmenā” piedalījās vairāk kā 5000 dalībnieku. Šogad aicinām arī Tevi piedalīties, būt ātram un gudram!

Lasīt tālāk Pieteikties pasākumam

Mākslinieces Inas Voroncovas izstāde “Nevērošana”

Voroncova RISEBARISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6 no 27. aprīļa līdz 8. maijam skatāma tēlnieces un gleznotājas Inas Voroncovas darbu izstāde “Nevērošana”. Ina Voroncova darbojas dažādās mākslas jomās – grafikā, tēlniecībā, dizainā. Viņa rada oriģinālas, neliela izmēra skulpturālas kompozīcijas, kā arī glezno, strādā grafikas žanrā, rada rotaslietu dizainu un noformē ekskluzīvus interjerus.

Lasīt tālāk Pieteikties pasākumam

Vasaras skola TA_KA+. 2016

TA KA RISEBAAugstskola RISEBA aicina interesentus pieteikties starptautiskai Arhitektūras un Audiovizuālās mediju mākslas programmu kopīgai vasaras skolai TA_KA+. 2016.

Lasīt tālāk Pieteikties pasākumam

Sagatavošanas kursi zīmēšanā

Zimesanas kursiLai iedvesmotu un sagatavotu topošos arhitektus iestājpārbaudījumam, augstskola RISEBA piedāvā sagatavošanas kursus iestājeksāmenam zīmēšanā. Nodarbības vada mg.art. Atis Kampars. Kursu laikā ir paredzēts apgūt ne tikai klasiskās zīmēšanas pamatus, bet arī radošo un katra personību atklājošu zīmēšanas stilu. Sagatavošanas kursi paredzēti arī citu radošo un vizuālo mākslu studiju programmu topošajiem studentiem.

Lasīt tālāk Pieteikties pasākumam