RISEBA on Facebook

RISEBA on Twitter

linkedin

RISEBA on vimeo

gplus

RISEBA on youtube

      18     99

Pasākumi

7.ikgadējā starpaugstskolu zinātniskā konference

RISEBA-plakats-konference-webAugstskola RISEBA sadarbībā ar Banku Augstskolu un Ventspils Augstskolu no 2014. gada 24. – 25. aprīlim organizē un aicina piedalīties 7.ikgadējā starpaugstskolu zinātniskajā konferencē „BUSINESS AND UNCERTAINTY: CHALLENGES FOR EMERGING MARKETS”

Lasīt tālāk Pieteikties pasākumam

Profesora Soumodipa Sarkara seminārs doktorantiem

Prof7.ikgadējā starpaugstskolu zinātniskās konferences ieskaņā RISEBA aicina apmeklēt profesora Soumodipa Sarkara (Evoras universitāte, Portugāle)semināru „Darbs ar literatūru kā viena no lielākām mākslām promocijas darba sagatavošanā”.

Lasīt tālāk Pieteikties pasākumam

Sinfonietta Rīga stīgu kvarteta koncerts H2O 6

10255139 488601014598865 1664939989 nSinfonietta Rīga stīgu kvartets aicina uz koncertu "Mūzika. Mandala. Meditācija. Mijiedarbe." 25. aprīlī plkst. 19:00 Arhitektūras un mediju centrā H2O 6. Muzikālo baudījumu papildinās jogas pasniedzējas Tatjanas Bindes dejas iestudējums un RISEBA video mākslinieku veidotas video projekcijas. Koncertā dzirdēsim Pētera Vaska Pirmo stīgu kvartetu, Filipa Glāsa Piekto stīgu kvartetu un II stīgu kvartetu Company, kā arī Gevina Braiersa skaņdarbu After the Requiem.

Lasīt tālāk Pieteikties pasākumam

RISEBA Talantu festivāls

Fest LogooTalantu festivāls – vieta un laiks, kur satiekas visi jaunie, enerģiskie, radošie un drosmīgie. Mēs aicinām Tevi piedalīties jauno un talantīgo vakarā! Šeit tu varēsi parādīt sevi un padalīties ar savu talantu, kā arī iedvesmoties no vienaudžu darbiem, iepazīties ar jauniem cilvēkiem vai vienkārši labi pavadīt laiku nepiespiestā gaisotnē!

Lasīt tālāk Pieteikties pasākumam

Starptautiskā studentu zinātniski pētniecisko un mākslinieciskās jaunrades darbu konference “Mainīgā pasaule – jaunu risinājumu meklējumos - 2014”

Starptautiska Studentu Zin konfAugstskola RISEBA sadarbībā ar AS Rietumu Banka aicina bakalaura, maģistra studiju programmu studentus un absolventus, kuri 2013./2014. studiju gadā aizstāvējuši noslēguma darbus, kā arī pēdējo klašu vidusskolēnus piedalīties Starptautiskā studentu zinātniski pētniecisko un mākslinieciskās jaunrades darbu konferencē “Mainīgā pasaule – jaunu risinājumu meklējumos – 2014”.

Lasīt tālāk Pieteikties pasākumam