2017./2018. studiju gada sākums

Vasara vēl pilnbriedā, bet jau tuvojas studiju gada sākums, kas šogad paredzēts pirmdien, 4. septembrī, plkst. 10:00. Dažiem studentiem tas būs tikai pirmais studiju gads augstskolā, taču visiem studentiem tas ir aizraujošs dzīves posms, kas nesīs jaunas zināšanas un pieredzi. Kā ierasts, studiju gada sākumā pirmkursniekiem ir paredzēta iepazīšanās lekcija un pasākums plkst. 12:00 Meža ielā 3 pie galvenās ieejas, kas paredzēts visiem jaunajiem bakalaura programmu studentiem neatkarīgi no izvēlētās studiju programmas, studiju formas vai veida. Pasākuma laikā studentus uzrunās augstskolas rektore, tam sekos tradicionālais kopējais gājiens no RISEBA centrālās ēkas līdz RISEBA Arhitektūras un mediju centram H2O 6. Tur piebiedrosies arī audiovizuālās mediju mākslas un arhitektūras jaunie studenti.

Uzmanību, audiovizuālās mākslas studenti! Jūs 4.septembrī plkst. 9:30 gaidīsim Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, savukārt arhitektūras studentus sagaidīsim plkst. 11:00. Vēlāk jūs pievienosieties pārējo programmu pirmkursniekiem.

Savukārt ievadnedēļas laikā no 5. līdz 8.septembrim pirmkursniekiem būs iespēja iepazīties ar augstskolas tradīcijām, tās kultūru, vērtībām un prasībām, pasniedzējiem, savu izvēlēto specialitāti, programmu, kā arī neizpaliks iespēja iepazīties ar citu programmu studentiem.

8. septembra vakarā paredzēta studiju gada atklāšanas ballīte, kuru kādā no omulīgām Rīgas vietām jums būs sarūpējusi RISEBA Studējošo pašpārvalde.

Visu maģistrantūras programmu 1. kursa studenti aicināti uz studiju gada atklāšanas tikšanos pirmdien, 11. septembrī, plkst.18:00 RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6.

Tālmācības studentiem jaunais studiju gads sāksies 11. septembrī, šim datumam tuvojoties, tālmācības studenti saņems e-pastu ar papildus informāciju par studiju uzsākšanu.

Jaunumi arī sociālajos tīklos – piereģistrējies un seko līdzi!

www.facebook.com/RISEBA.LV
www.twitter.com/RISEBA_LV
www.draugiem.lv/RISEBA

www.instagram.com/risebauniversity

 

RISEBA

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png