Attīsti savas biznesa idejas RISEBA Radošajā biznesa inkubatorā!

Augstskola RISEBA piedāvā visiem studentiem studiju laikā veidot savu biznesu un attīstīt radošās idejas ar Radošā biznesa inkubatora atbalstu.

Jaunajā studiju gadā inkubators uzsāks piekto sezonu, piedāvājot RISEBA studentiem attīstīt savas biznesa, radošās un sociālās idejas. Katra inkubatora komanda iegūst pieredzējuša mentora vai biznesa kouča atbalstu, stiprinot motivāciju sasniegt mērķus, kā arī grāmatvedības padomus vai konkrētas apmācību iespējas.

RISEBA Radošā biznesa inkubatora priekšrocības ir pieredze atbalsta sniegšanā radošo industriju biznesa uzsākšanā, radošo projektu attīstībā un sociālajā uzņēmējdarbībā.

Uzņēmējdarbības prasmes, radošā domāšana, spēja sadarboties, plānot finanses, gatavot projekta pieteikumus Tev kā RISEBA studentam noderēs vienmēr!

Mūsu inkubatora dalībnieki par dalību inkubatorā ir izteikušies pozitīvi:

Zane Karele, RISEBA studente, biznesa idejas par bezglutēna kafejnīcu attīstītāja:

“RISEBA inkubators deva iespēju iepazīties ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem un palīdzēja ar informāciju par vietām, kur iesniegt projektus par savu ideju.”

Juta Einmane, RISEBA studente, ArtMedia production producente

Pateicoties inkubatoram, kurš palīdzējam man pārvērst manu iekšējo ideju reālā darbā, es katru rītu ceļos ar smaidu un pārpildīta ar enerģiju, jo daru, kas man patīk un iedvesmo virzīties uz augšu personīgajā attīstībā.”

 Raimonds Zaretoks, „Motionframe” komanda:

“Inkubatora vadītāja dalās ar saviem padomiem un iesaka, kur var iegūt informāciju.
Mēs ieguvām izcilu kouču, kas iedvesmo darboties. Inkubators ir izcila vieta jaunajiem uzņēmējiem atsperties padomu ziņā.”

Dalībai RISEBA Radošā biznesa inkubatora 2017./2018.studiju gadā ir iespējams pieteikties elektroniski, aizpildot anketu līdz š.g. 15. septembrim. Lai pieteiktos dalībai inkubatorā, ir jābūt skaidrai idejai par savu produktu vai pakalpojumu, kuru vēlies attīstīt, jāspēj argumentēt, kādu problēmu šis produkts risina, un jāprot pamatot, kāda veida palīdzību dalībnieks sagaida no inkubatora.

Anketa ir pieejama latviešu, krievu un angļu valodā.

Latviešu valodā  Krievu valodā  Angļu valodā

Uzzini vairāk par RISEBA Radošo biznesa inkubatoru, apmeklējot tam veltīto sadaļu RISEBA tīmekļa vietnē: https://goo.gl/hiKYhL

Realizē savu biznesa ideju jau studiju gados!

RISEBA inkubators
Tags

Akreditācijas

EPAS
IQA
IZM.png