Augstskola RISEBA izstādē “Skola 2018”

No 23. līdz 25.februārim veiksmīgi norisinājās Latvijā lielākā starptautiskā izglītības izstāde “Skola 2018”, kurā arī šogad piedalījās augstskola RISEBA.

Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas RISEBA stendā visi interesenti varēja iepazīties ar studiju piedāvājumu, izzināt apgūstamās specialitātes, tikties ar esošajiem studentiem, programmu direktoriem un mācībspēkiem, lai  uzzinātu visu nepieciešamo informāciju par studijām un iestāšanos RISEBA. 

Šogad RISEBA piedāvā divas jaunas studiju programmas – bakalaura studiju programmu “Jaunu uzņēmumu izaugsme un finansēšana”,  kurā izglītotie speciālisti apgūs zināšanas par jaunuzņēmumu specifiku un finanšu resursu piesaisti. Tāpat jauna būs maģistra studiju programma "Lielo datu analīze", kurā sagatavos speciālistus, kas pārzina apjomīgu datu ieguves, vadības un dažādas analīzes metodes, lai elektroniskās vides un dažādu ierīču savāktos datus varētu izmantot vairāku tautsaimniecības nozaru attīstībai.

Lielu interesi izstādes apmeklētājos raisīja robots, RISEBA “viesprofesors” RISEBINATIX, kurš sarunājās ar apmeklētājiem un iepazīstināja ar studiju iespējām augstskolā. Gan bērni, gan pieauguši labprāt iesaistījās sarunās un uzņēma kopīgas fotogrāfijas ar robotu.

Skolēni RISEBA stendā varēja iesaistīties izzinošās aktivitātēs, piedalīties spēlē “Bizness tiekas ar mākslu” ar iespēju laimēt savai klasei aizraujošu eksperimentu parādi no Zinātkāres centra ZINOO. Apkopojot visus konkursa dalībniekus, pēc nejaušības principa tika izlozēts laimīgais uzvarētājs. Šoreiz aizraujošu eksperimentu parādi savai klasei laimēja SIMONA M. no Rīgas Franču liceja.

Izstādē piedalījās arī RISEBA profesionālās vidusskolas “Victoria” pārstāvji, kuri ne tikai pastāstīja par mācību iespējām pēc 9.klases absolvēšanas, bet arī pārsteidza savus apmeklētājus ar dūmojošiem un gardiem dzērieniem, kurus gatavoja vidusskolas audzēkņi, kas apgūst viesmīlības nozari.          

Tiem, kuriem neizdevās apmeklēt izstādi “Skola 2018”, augstskola RISEBA piedāvā apmeklēt Atvērto durvju dienas. Nākošais Atvērto durvju dienas pasākums notiks 20.martā.

Bilžu apkopojumu no izstādes “Skola 2018” varat aplūkot šeit.

Uz tikšanos nākošajā izstādē “Skola”!

Foto:

Ksenia Čižova

Izstāde skola 2018

Sadarbības partneri

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png