Augstskola RISEBA svin 25 gadu jubileju

“Katrs jaunais studiju gads nozīmē jaunas iespējas un izaicinājumus. 2017./2018. studiju gads augstskolai RISEBA ir īpašs. Nākošgad Latvija svinēs savu 100 gadu jubileju, un man ir liels prieks, ka, caurvijot valstij tik nozīmīgu notikumu, augstskola RISEBA svin savu ceturtdaļgadsimta svētkus -  25. dzimšanas dienu. VIsus šos gadus RISEBA ne tikai stiprina Latvijas ekonomiku, godīgi maksājot nodokļus, par ko ir saņēmusi atzinību arī no Valsts Ieņēmumu dienesta, bet arī izglīto gan jaunus, gan pieredzējušus uzņēmējus, personāla un projektu vadītājus, finanšu ekspertus, arhitektus un citus radošo jomu speciālistus” - , atzīst rektore, profesore Irina Senņikova.

25. gadskārtu augstskolā RISEBA aizsāksim 19. oktobrī, sagaidot sadarbības partnerus starptautiskā konferencē “Best Practices in Management Education”, kas tiek organizēta starptautiskā projekta „Lead4Skills” ietvaros. Tajā piedalīsies 8 organizācijas no 7 valstīm. Uzzināt vairāk ŠEIT.

Piektdien, 20. oktobrī notiks svinīgā RISEBA Senāta sēde, goda profesoru “Honoris Causa” piešķiršanas ceremonija un jubilejas svinības kolēģu, draugu un partneru lokā jaunajā RISEBA Arhitektūras un mediju centra H2O6 Aisteres zālē.

Studenti un absolventi svētku noskaņās tiksies 14. decembrī Ziemassvētku ballē un Alumni salidojumā, kā arī godināsim labāko sniegumu nu jau par tradīciju kļuvušajā  „RISEBA Golden Awards 2017” ceremonijā.

Svinam kopā un dodamies tālāk!

RISBEBA
Tags

Akreditācijas

EPAS
IQA
IZM.png