Arhitektūra

Par programmu 

JAUNUMS 2017. GADĀ! 
Profesionālā maģistra programma “Arhitektūra” plānota kā loģisks un kvalitatīvs turpinājums RISEBA Augstskolā īstenotajai un līdz 2019.gadam akreditētājai arhitektūras bakalaura akadēmiskajai studiju programmai, kas ļautu iegūt arhitekta sertifikātu un veidot patstāvīgu arhitekta praksi atbilstoši Arhitektu sertificēšanas noteikumiem Latvijā.

Bakalaura studiju programmas

Izvēlies kādu no piedāvātajām studiju programmām, studē 3 – 4 gadus un iegūsti augstāko izglītību ar kvalifikāciju. Izvēlies sev atbilstošāko - studē dienas, vakara, izejamo dienu vai neklāties nodaļā. Pēc šo studiju beigšanas vari turpināt studijas kādā no RISEBA piedāvātajām maģistra studiju programmām.

Arhitektūra

 "Kad jautā, kāpēc izvēlējos studēt arhitektūru RISEBA, es citēju Karlsonu: “Mieru, tikai mieru…” Sākot studijas, es varēju tikai nojaust, ka A. Lindgrēnes iztēles auglis un Zviedrijas jumti ne vien iedvesmos mani kļūt par arhitektu, bet kopā ar motivētiem līdzgaitniekiem arī radīs augsni uzņēmējdarbībai. Tagad esmu nevis “zaļš gurķis”, bet gan “zaļš gurķis” ar saturīgiem kontaktiem un pelnošu uzņēmumu. Vēl vairāk – šobrīd esmu tikai soļa attālumā no inženierzinātņu bakalaura akadēmiskā grāda arhitektūrā! Iespējas." 

Akreditācijas

EPAS
IQA
IZM.png