TELIA Latvia un augstskola RISEBA paraksta sadarbības līgumu

Šī gada sākumā RISEBA ar Telia Latvija uzsāka sadarbību, kuras ietvaros uzņēmuma speciālisti konsultēs bakalaura studiju programmas „Audiovizuālā mediju māksla” un maģistra studiju programmas „Jaunie mediji un audiovizuālā māksla” studentus par jaunāko 360° video tehnoloģiju izmantošanu un video satura izplatīšanu globālā satura piegādes tīklā (Content Delivery Network).

ARHIKAUSS 2018

Asini slidas un meklē komandas biedrus, jo ARHIKAUSS šogad norisināsies jau septīto gadu. Noteikumi īsumā - Izveido komandu ar 5 cilvēkiem (uz ledus - 3 kungi un 1 dāma + 1 spēlētājs maiņai). Piesakies līdz 15.

Ievēlēta jauna RISEBA studējošo pašpārvaldes valde

Šī gada 30.janvārī notika RISEBA studējošo pašpārvaldes (SP) janvāra kopsapulce un valdes vēlēšanas.

Pasākuma laikā tika apskatīts un izvērtēts 2016./2017. studiju gadā paveiktais, kā arī izteikta pateicība līdzšinējai valdei. Tam sekoja jaunās valdes kandidātu prezentācijas, diskusijas un noslēgumā – balsošana.

Jaunās SP valdes sastāvā tika ievēlēti:

Augstskola RISEBA uzņem 34 jaunus ERASMUS+ studentus no 10 valstīm

2018. gada pavasara semestrī ERASMUS+ apmaiņas programmas ietvaros augstskolā RISEBA ieradušies 34 studenti no 10 dažādām valstīm – Francijas, Čehijas, Vācijas, Krievijas, Portugāles, Serbijas, Spānijas, Turcijas, Kazahstānas un Marokas. Visvairāk jauniešu šajā semestrī ieradušies no Kedge Business School Francijā – kopā 20 studenti.

Francija

Kedge Business School

Normandy Business School

Programme: Erasmus +

Programme: Erasmus +

Key Action 2: Cooperation for Innovation and the exchange of good practices 


Action Type: Capacity Building in the field of youth – Eastern Partnership- 
Project Type: Partnership for Entrepreneurship 


Project Title: Higher education institutions for youth entrepreneurship


Reference Number: 589942-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBY-EP-PE

Rektore I. Senņikova piedalās biznesa sieviešu kluba SheXo dibināšanā

Deloitte SheXo klubs pasaulē darbojas jau kopš 2011. gada un šobrīd apvieno 10 Centrāleiropas valstu sievietes, kas strādā vadošās pozīcijās gan privātajā, gan publiskajā sektorā. Arī Latvijā šim klubam šobrīd jau pievienojušās vairāk nekā 40 zinošas, mērķtiecīgas un spēcīgas sievietes – līderes, lai dalītos gan ar savu pieredzi, gan iedvesmotos un mudinātu arī citas sievietes jauniem panākumiem, uzdrošinoties sasniegt visambiciozākos karjeras mērķus.

RISEBA piedalās „Ēnu dienā” 14.februārī

Š.g.  14.februārī pasaulē atzītās karjeras izglītības programmas „Ēnu diena” ietvaros skolēniem no visas Latvijas būs iespēja apmeklēt augstskolu RISEBA. Jaunieši varēs pavadīt dienu ar sev interesējošās profesijas pārstāvi, sekot viņa darba gaitām un izzināt, kas nepieciešams, lai pats reiz kļūtu par profesionāli. Ēnu dienu katru gadu organizē biznesa izglītības biedrība „Junior Achievement – Young Enterprise Latvija” (JA-YE Latvija).

Akreditācijas

EPAS
IQA
IZM.png