Jauniešu akadēmija

„Esi darba devēja pirmā izvēle!”

2016.gadā Pasaules ekonomikas forumā tika definētas TOP10 prasmes, kas būs visvairāk pieprasītas no darba devēju puses 2020.gadā. Šīs prasmes Tu vari iepazīt, pilnveidot un attīstīt, apmeklējot RISEBA Jauniešu akadēmiju. 

RISEBA studentes darbs atzīts par labāko BAUA konkursā

BAUA konkursā bakalaura darbu kategorijā par labāko atzīts Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas RISEBA absolventes Jutas Davidovskas darbs “Daugavas senlejas izziņas centrs”.

Jau piekto gadu Baltijas Arhitektu savienību asociācija (BAUA) organizē BAUA konkursu, kurā tika noskaidroti labākie Baltijas arhitektūras skolu absolventu projekti bakalaura un maģistra darbu kategorijā. Kopumā tika izvērtēti 17 studentu darbi no 7 augstskolām. Šogad konkurss no 2. līdz 3.novembrim norisinājās Viļņā.

Konference “Best Practices in Management Education”

RISEBA 25 gadu jubilejas svinību ietvaros 19. oktobrī RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O6 Durbes ielā 4 notiks konference “Best Practices in Management Education”. Konference tiek rīkota ERASMUS + stratēģisko partneru projekta Lead4Skills ietvaros, kurā ir apvienojušās 8 organizācijas no 7 valstīm. Projekta mērķis ir veicināt mūsdienu tirgus vajadzībām atbilstošas menedžmenta izglītības pasniegšanu augstākās izglītības ietvaros.

2017./2018. studiju gada sākums

Vasara vēl pilnbriedā, bet jau tuvojas studiju gada sākums, kas šogad paredzēts pirmdien, 4. septembrī, plkst. 10:00. Dažiem studentiem tas būs tikai pirmais studiju gads augstskolā, taču visiem studentiem tas ir aizraujošs dzīves posms, kas nesīs jaunas zināšanas un pieredzi. Kā ierasts, studiju gada sākumā pirmkursniekiem ir paredzēta iepazīšanās lekcija un pasākums plkst. 12:00 Meža ielā 3 pie galvenās ieejas, kas paredzēts visiem jaunajiem bakalaura programmu studentiem neatkarīgi no izvēlētās studiju programmas, studiju formas vai veida.

PRME CEE turpina atbildīgas menedžmenta un korporatīvās ētikas vērtību iedzīvināšanu biznesa studiju programmās

2016. gadā RISEBA Mediju un arhitektūras centrā H2O6  tika nodibināta PRME CEE Chapter (Centrālās un Austrumu Eiropas atbildīgas pārvaldības izglītības iniciatīva). Tās mērķis ir nodrošināt izglītību, kura veido izpratni par atbildīgu menedžmentu, uzņēmējdarbību un biznesa ētiku. PRME darbības principi un vadmotīvi ir ietverti starptautiskās Global Compact iniciatīvas ietvaros un atspoguļoti Ilgtspējas indeksā.

Akreditācijas

EPAS
IQA
IZM.png