RISEBA Radošais biznesa inkubators izsludina pieteikšanos 6. sezonai

Līdz šī gada 28. septembrim visi RISEBA studenti un absolventi (3 gadu laikā pēc absolvēšanas)* tiek aicināti pieteikties RISEBA Radošā biznesa inkubatora (RBI) 6. sezonai.

Ja Tev ir vēlme kļūt par jauno uzņēmēju, Tev ir biznesa ideja, bet neesi drošs vai proti to efektīvi realizēt, tad RBI ir īstā vieta, kur meklēt atbalstu.

KĀDU ATBALSTU SNIEDZ RBI?

Rīgas biznesa inkubatori aicina – esi drosmīgs un uzņēmīgs, nāc ar ideju un izveido biznesu!

Līdz 7. septembrim norisinās pieteikšanās Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) rīkotajam biznesa ideju konkursam “Ideju kauss”, kura dalībnieki varēs arī pieteikties Rīgas pašvaldības jaunajai uzņēmējdarbības atbalsta programmai – “Rīgas drosmes grants”.

Vieslekcija "Emocionālais menedžments: sevis pilnveidošanai, komandas darbs, izdegšana

RISEBA Radošais biznesa inkubators sadarbībā ar NVO Project Net rīko atvērto vieslekciju ikvienam interesentam par emocionālo menedžmentu. Šī būs unikāla iespēja apmeklēt bezmaksas vieslekciju ar vizualizēšanas elementiem!

Par lekciju:

Vieslekcijas laikā uzzināsit:

- kas ir emocionālais menedžments;

- kāda ir atšķirība starp sajūtām un emocijām, un kādēļ ir būtiski to saprast;

- kā neefektīva emociju vadība noved pie izdegšanas;

- kā izmantot emocionālo menedžmentu komandas darbā.

Lekcijas valoda: latviešu

Par Radošo biznesa inkubatoru

 

sadaļai_par mums_JAUNS.jpgRISEBA Radošais biznesa inkubators tika dibināts 2013. gada 16. maijā ar mērķi dāvāt RISEBA studentiem iespēju attīstīt savas biznesa, radošās un sociālās uzņēmējdarbības idejas.

Mērķis

Atbalstīt RISEBA studentus biznesa ideju attīstībā, projektu izveidē un uzņēmējdarbības uzsākšanā.

Jaunumi

RISEBA Radošajā biznesa inkubatorā startē 11 komandas

Šā gada oktobrī RISEBA Radošais biznesa inkubators (RBI) uzsāk savas darbības sesto sezonu ar 11 komandām. Šajā sezonā pārstāvētās biznesa idejas radīs iespējas paplašināt RBI profesionālā atbalsta loku, jo pirmo reizi inkubatorā attīstīs idejas restaurācijas un tūrisma jomās.

Sadarbības partneri

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png