Neprofilējoša

Par programmu

Katram mehānismam nepieciešama centrālā ass. Iegūsti maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā, un viss, kam velti savu enerģiju, veiksmīgi strādās, attīstīsies un nesīs peļņu.

Studiju programma paredzēta tiem, kuri ir ieguvuši augstāko neprofilējošo izglītību.

Uzņēmējdarbības vadība

"Vislabākais, ka lielākoties maģistra studiju programmas RISEBA notiek vakaros, un es to lieliski varēju apvienot ar darbu. Savas ideālās maģistra darba tēmas meklējumos paņēmu vairākus akadēmiskos studiju pārtraukumus, jo negribēju maģistra darbu rakstīt vienkārši ķeksīša pēc. Tieši tolaik sāku aizrauties ar digitālo mārketingu – tā arī kļuva mana studiju darba, bet vēlāk arī nodarbošanās galvenā tēma."

Egils Boitmanis, absolvents „Infinitum 8” un „Digital Journey” valdes priekšsēdētājs

Uzņēmējdarbības vadība

"RISEBA - man šī abreviatūra, galvenokārt, asociējas ar vārdiem "iespējas" un "kvalitāte". Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola paver iespējas sasniegt izvirzītos mērķus, savlaicīgi un pietiekamā apjomā saņemot kvalitatīvu informāciju savas personības attīstībai.

Bakalaura studiju programmas

Izvēlies kādu no piedāvātajām studiju programmām, studē 3 – 4 gadus un iegūsti augstāko izglītību ar kvalifikāciju. Izvēlies sev atbilstošāko - studē dienas, vakara, izejamo dienu vai neklāties nodaļā. Pēc šo studiju beigšanas vari turpināt studijas kādā no RISEBA piedāvātajām maģistra studiju programmām.

Akreditācijas

EPAS
IQA
IZM.png