Eseju konkurss „Ja es būtu uzņēmējs…”

Augstskola RISEBA sadarbībā ar  biedrību „RISEBA Alumni” un RISEBA Radošo biznesa inkubatoru izsludina eseju konkursu vidusskolēniem.

Konkursa mērķis ir rosināt skolēnus domāt par saviem mērķiem, plānot savas profesionālās karjeras attīstību un saskatīt iespējas tās realizēt.

Konkursā aicināti piedalīties visu Latvijas vispārizglītojošo skolu 10.-12.klašu skolēni un profesionālo vidējās izglītības iestāžu  1.-4.kursu audzēkņi.

Līdz 12. maijam jāuzraksta un jāiesniedz eseja par tēmu „Ja es būtu uzņēmējs…”. Ieteicamais darba apjoms 1000-1200 vārdi. Eseju var iesniegt latviešu, krievu vai angļu valodā.

Gatavu darbu iespējams iesūtīt elektroniski uz e-pastu: [email protected] vai, sūtot pa pastu, ar norādi: Eseju konkursam, Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola RISEBA, Meža iela 3, Rīga, LV-1048.

Konkursa rezultāti tiks izziņoti 2018. gada 26. maijā.

Pirmās vietas ieguvējs saņems atlaidi 200 EUR apmērā studijām kādā no augstskolas RISEBA biznesa programmām. Otrās vietas ieguvējs saņems studiju maksas atlaidi 150 EUR apmērā, bet trešās vietas ieguvējam tiks piešķirta atlaide studijām 100 EUR apmērā.

Visiem konkursa dalībniekiem, kuriem ir savas biznesa idejas, būs ekskluzīva iespēja piedalīties RISEBA Radošā biznesa inkubatora biznesa ideju konkursā 2018.gada septembrī.

Ar konkursa nolikumu var iepazīties šeit.

*Atlaides attiecas uz šādām augstskolas RISEBA bakalaura studiju programmām:

Uzņēmējdarbības vadība
Biznesa vadība digitālā vidē
Biznesa psiholoģija
Eiropas biznesa studijas
Jaunu uzņēmumu izaugsme un finansēšana

Eseju konkurss „Ja es būtu uzņēmējs…”

Sadarbības partneri

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png