Eseju konkurss vidusskolēniem

Augstskola RISEBA izsludina eseju konkursu vidusskolēniem par tēmu „Ja es būtu uzņēmējs…”, kas tiek organizēts sadarbībā ar  biedrību „RISEBA Alumni” , RISEBA Radošo biznesa inkubatoru un EXACT Business Solutions. Konkursa mērķis ir rosināt skolēnus domāt par saviem mērķiem, plānot savas profesionālās karjeras attīstību un saskatīt iespējas tās realizēt.

Konkursā aicināti piedalīties visu Latvijas vispārizglītojošo skolu 10.-12.klašu skolēni un profesionālo vidējās izglītības iestāžu  1.-4.kursu audzēkņi.

Līdz 12.maijam jāuzraksta un jāiesniedz eseja par tēmu „Ja es būtu uzņēmējs…”. Ieteicamais darba apjoms 1000-1200 vārdi. Eseju var iesniegt latviešu, krievu vai angļu valodā.

Gatavu darbu iespējams iesūtīt elektroniski uz e-pastu: [email protected] vai, sūtot pa pastu, ar norādi: Eseju konkursam, Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola RISEBA, Meža iela 3, Rīga, LV-1048.

Konkursa rezultāti tiks izziņoti 2017.gada 26.maijā.

Pirmās vietas ieguvējs saņems atlaidi 200 EUR apmērā studijām kādā no augstskolas RISEBA biznesa programmām* un naudas balvu 100 EUR apmērā. Attiecīgi otrās vietas ieguvējs saņems studiju maksas atlaidi 150 EUR apmērā un naudas balvu 75 EUR, bet trešās vietas ieguvējam tiks piešķirta atlaide studijām 100 EUR apmērā un naudas balva – 50 EUR.

Trīs konkursa darbiem tiks piešķirtas simpātiju balvas no EXACT Business Solutions, biznesa psihologu prakses.

Visiem konkursa dalībniekiem, kuriem ir savas biznesa idejas, būs ekskluzīva iespēja piedalīties RISEBA Radošā biznesa inkubatora biznesa ideju konkursā 2017.gada septembrī.

Ar konkursa nolikumu var iepazīties šeit.

*Atlaides attiecas uz šādām augstskolas RISEBA bakalaura studiju programmām:

Uzņēmējdarbības vadība
Biznesa vadība digitālā vidē
Biznesa psiholoģija
Eiropas biznesa studijas

03/04/2017

eseju konkurss

Akreditācijas

EPAS
IQA
IZM.png