Esi RISEBA students? Piedalies konkursā un brauc uz Kannām!

Piedalies konkursā un kļūsti par vienīgo „Roger Hatchuel Academy” dalībnieku no Latvijas, kurš bez maksas no 18. līdz 22.jūnijam dosies uz Kannām. 

Ja esi RISEBA pilna laika klātienes students, ne vecāks par 23 gadiem (jābūt dzimušam PĒC 24.06.1994.), piedalies konkursā un kļūsti par vienīgo „Roger Hatchuel Academy” dalībnieku no Latvijas, kurš bez maksas no 18. līdz 22. jūnijam dosies uz Kannām.

Šogad, lai kļūtu par vienīgo RHA dalībnieku no Latvijas, ir jāpiedalās Inbox.lv (kas ir oficiālais “Cannes Lions” festivāla pārstāvis Latvijā) un augstskolas RISEBA rīkotajā konkursā.

Konkursa uzvarētājs bez maksas dosies uz Kannām (no 18. līdz 22. jūnijam) un kļūs par “Roger Hatchuel Academy” studentu, kuram tiek piešķirta pieeja visai “Cannes Lions” festivāla programmai, ieskaitot visus 5 apbalvošanas šovus un „Young Lions” ballītes. Visiem RHA studentiem tiek sniegta arī ekskluzīva piekļuve festivāla žūrijas telpām un tajās notiekošajam, kuras citiem festivāla apmeklētājiem ir slēgtas. Šis ir unikāls veids kā virzīt pasaulē aktuālu diskusiju – par radošumu komunikācijās, kā arī festivālā ir vienreizēja iespēja veidot jaunus, noderīgus kontaktus ar citiem nākotnē iespējamajiem festivāla uzvarētājiem.

Balvā iekļauts:

Lidojums Rīga – Kannas – Rīga
Dzīvošana Kannās no 18. līdz 22. jūnijam
Unikālas lekcijas
Individuāla pieeja mācību procesā

Iesniegtā darba formāts nav būtisks – tas var būt apraksts word formātā, prezentācija, video utt. Nepieciešams ievērot sekojošus punktus: ideja, idejas realizācijas posmi un kanāli, realizācijas periods, prognozējamie rezultāti.

Darbi iesniedzami latviešu vai angļu valodās.

Darba uzdevuma risinājums jāiesūt LĪDZ 18.04.2018. plkst. 12:00 [email protected] .

Plašāka informācija par konkursa noteikumiem šeit.

Roger Hatchuel Academy

Sadarbības partneri

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png