RISEBA Karjeras dienas

banneris(2).png

RISEBA radījusi jaunu satikšanas platformu - RISEBA Karjeras dienas, sniedzot iespēju studentiem, absolventiem un interesentiem satikties ar uzņēmumiem, organizācijām un nozaru profesionāļiem. Karjeras dienas radītas ar mērķi sniegt iespējas saņemt aktuālo informāciju, veidot kontaktus un sadarboties jau studiju laikā.

RISEBA Karjeras dienu ietvaros notiks karjeras uzsākšanai un attīstīšanai veltīti pasākumi RISEBA Karjeras mēnesī – aprīlī. Tieši aprīļa ceturtdienās 5.,12. un 19. aprīlī, kā arī trešdienās 11. un 18. aprīlī,  notiks vieslekcijas, uzņēmumu prezentācijas, meistarklases, atvērtās lekcijas un ekskursijas sadarbībā ar uzņēmumiem, organizācijām un nozaru speciālistiem. Savukārt, 20. aprīlī   RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6 notiks RISEBA Karjeras diena 2018 , kurā uzņēmumi, organizācijas un institūcijas piedalīsies ar stendiem, informēs par darba un prakses iespējām. Pasākuma ietvaros būs iespēja piedalīties “ātrajos randiņos ar savām karjeras iespējām”, piedalīties konkursos un saņemt balvas un pasākuma noslēgumā baudīt muzikālus pārsteigumus!

2018. gada RISEBA Karjeras dienu sauklis ir “Laiks satikties!” Tas rosina uz veltīt laiku lietderīgām sarunām un tiešai klātbūtnei. Visu RISEBA Karjeras dienu norišu laikā būs iespēja uzzināt aktualitātes, veidot kontaktus un saņemt informāciju par prakses un darba iespējām klātienē!

RISEBA Karjeras dienu pasākumi un norises ir atvērti gan RISEBA studentiem un absolventiem, gan jebkuram interesentam. Aktuālo informāciju par RISEBA Karjeras mēneša norisēm var uzzināt sociālā tīkla Facebook pasākuma lapā un sadaļā “Aktualitātes”.

Šobrīd joprojām norit uzņēmumu pieteikšanās RISEBA Karjeras mēneša pasākumiem Ja uzņēmumi vēlaties saņemt sadarbības piedāvājumu, lūgums pieteikties šeit

Kontakti 

+371 25 620 163
[email protected]

Sadarbības partneri

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png