Noskaidrots „Roger Hatchuel Academy” konkursa uzvarētājs!

Jau otro gadu Inbox.lv sadarbībā ar RISEBA rīkoja konkursu augstskolas studentiem ar iespēju kļūt par vienīgo „Roger Hatchuel Academy” dalībnieku no Latvijas, kurš bez maksas dosies uz Kannām.

Šogad konkursa uzdevums bija rast oriģinālu risinājumu, kā lielo reklāmas daudzumu padarīt mazāk traucējošu Inbox.lv lietotājiem.

Izvērtējot visus iesniegtos darbus, žūrija par labāko risinājumu atzina Regīnas Kačajevas ideju. Apsveicam Regīnu, kura no 18. līdz 22.jūnijam bez maksas dosies uz Kannām un smelsies zināšanas jauniešiem veidotā apmācību programmā “Roger Hatchuel Academy” (RHA). RHA ik gadu tiek uzņemti tikai 35 studenti no visas pasaules. 

Tāpat konkursa uzvarētājam tiek piešķirta pieeja visai “Cannes Lions” festivāla programmai, ieskaitot visus 5 apbalvošanas šovus un „Young Lions” ballītes. Visiem RHA studentiem tiek sniegta arī ekskluzīva piekļuve festivāla žūrijas telpām un tajās notiekošajam, kuras citiem festivāla apmeklētājiem ir slēgtas. Šis ir unikāls veids kā virzīt pasaulē aktuālu diskusiju – par radošumu komunikācijās, kā arī festivālā ir vienreizēja iespēja veidot jaunus, noderīgus kontaktus ar citiem nākotnē iespējamajiem festivāla uzvarētājiem.

Inbox.lv ir oficiālais “Cannes Lions” festivāla pārstāvis Latvijā.

Cannes Lions

Sadarbības partneri

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png