RISEBA Golden Awards

logo_golden_award_riseba.pngViss lielais un varenais vienmēr sākas no kaut kā neliela. Laikam ejot, tas pieaug savā varenībā un kļūst par tradīciju. Šogad arī mēs, augstskola RISEBA un RISEBA Studējošo pašpārvalde, esam radījuši jaunu tradīciju - "RISEBA Golden Awards".
Bieži vien, ikdienas steigā, mēs aizmirstam novērtēt cilvēkus mums apkārt, kuri cenšas palīdzēt grūtos brīžos, cilvēkus, kuri mūs māca un sniedz zināšanas, un aizmirstam novērtēt notikumus, kuri mūsu ikdienu ir padarījuši krāsaināku un veicinājuši mūsu izaugsmi.
Tieši tādēļ "RISEBA Golden Awards" svin uzvaras, sasniegumus un godina cilvēkus, kuri augstskolu RISEBA padara par vietu, kuru mēs tik ļoti mīlam un cienām. 
Šī gada balvas izvērtējumā mēs godināsim studentus, pasniedzējus un darbiniekus, kuri ir veltījuši savu laiku augstskolas attīstībai. Kā arī akcentēsim pasākumus, kuri krāšņojuši studentijas dzīvi.

Svinīgā RISEBA Golden Awards balvu pasniegšana notiks 2016. gada 22. decembrī RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, Durbes ielā 4. 

Pieteikt nominantus ir iespējams šeit

Ar RISEBA Golden Awards nolikumu ir iespējams iepazīties šeit

Akreditācijas

EPAS
IQA
IZM.png