RISEBA absolvents saņem iespēju studēt Ķīnā bez maksas

Arī šogad RISEBA studentiem un absolventiem tika dota unikāla iespēja pieteikties maģistra studiju programmai „Innovation, Entrepreneurship and Global Leadership”, kuru piedāvā School of Management, Zhejiang University (Handžou, Ķīna). Konkursa uzvarētājiem tiek piešķirta stipendija, kura sedz visas izmaksas, saistītas ar uzņemšanu, studijām, dzīvošanu un medicīnisko apdrošināšanu.

Šogad apsveicam RISEBA maģistra studiju programmas “Biznesa stratēģiskā vadība” absolventu Mārtiņu Korbu, kurš izturēja sīvu konkurenci un būs viens no 30 studentiem, kurš jau 2018. gada septembrī uzsāks 2 gadu studijas Ķīnā.

Par projektu:

2017. gada martā piecas augsti novērtētas augstskolas – School of Management Zhejiang University (Ķīna), IEDC-Bled School of Management (Slovēnija), Kozminski University (Polija), Almaty Management University (Kazahstāna) un Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola „RISEBA” (Latvija) vienojās par kopējas maģistra studiju programmas „Innovation, Entrepreneurship and Global Leadership” (PIEGL) realizāciju. Programmā, kurā pasniegs labākie pasniedzēji no visas pasaules, ir iespēja studēt tikai partneraugstskolu studentiem, kuri dzīvos Handžou pilsētā – vienā no inovatīvākajām un uzņēmējdarbības jomā attīstītākajām vietām Ķīnā.

2017. gadā no augstskolas RISEBA stipendiju un bezmaksas studiju iespējas konkursa rezultātā ieguva arhitektūras programmas absolvents Ervīns Gorelovs un Eiropas biznesa programmas absolvents Gatis Balodis.

Daloties savos iespaidos un novērojumos, Ervīns min vairākus pozitīvus faktus par studijām un studiju dzīvi Ķīnā: “Tā ir iespēja studēt vienā no TOP3 universitātēm Ķīnā, būt starptautiskā vidē (kursā ir 32 studenti no 23 valstīm), dzīvot studentu pilsētiņā, kurā ir viens no labākajiem dzīves līmeņiem. Iedzīvotāju ziņā pasaules lielākā pilsēta Šanhaja atrodas ~2,10 EUR attālumā uz Ziemeļaustrumiem no PIEGL Studentu pilsētas, kamēr stundas attālumā uz Dienvidaustrumiem atrodas Hangzhou – pilsēta, kuras apkārtnē tiek radīti ~40% visas Ķīnas ar inovācijām saistīto produktu. Visapkārt ir nemitīga attīstība, inovācijas, kvalitāte un iespējas”.

Vairāk par augstskolu un piedāvāto programmu: šeit

RISEBA
Tags

Sadarbības partneri

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png