RISEBA delegācijas vizīte Kaukāza Universitātē, Gruzijā

Š.g. 5. maijā augstskolas RISEBA delegācija viesojās Kaukāza Universitātē, Gruzijā (The Caucasus University, Tbilisi, Georgia), lai gūtu jaunu pieredzi un apspriestu jaunas sadarbības iespējas.

Vizītes laikā RISEBA pārstāvji tikās ar Kaukāza Universitātes prezidentu, doktoru Kahu Šengelia, dekāniem un dažādu departamentu vadītājiem, kuri iepazīstināja ar universitātes darbību, tās mērķiem, piedāvātajām studiju programmām, kā arī izveda viesus ekskursijā pa jauno universitātes ēku, iepazīstinot ar mācību telpām un studentiem draudzīgo vidi. Abas augstskolas sadarbojas jau kopš 2004. gada un tikšanās laikā apsprieda ciešākas sadarbības iespējas nākotnē – palielināt studentu mobilitāšu skaitu starp abām augstskolām un kopīgas studiju programmas izveidi. Katra tikšanās sniedza jaunu un vērtīgu pieredzi.

Kaukāza Universitāte dibināta 1998. gadā un šogad atzīmē savu 25 gadu jubileju. Šobrīd tā ir viena no vadošajām augstākās izglītības iestādēm Gruzijā un Austrumeiropā, kas piedāvā studēt vairāk nekā 40 bakalaura, maģistra vai doktora programmās, starp kurām vairākas tiek realizētas arī angļu valodā. Kaukāza Universitātē ir 11 fakultātes, kur studē vairāk nekā 4000 studentu.

Foto ŠEIT

10.05.2018.

The Caucasus University

Partners

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png