RISEBA ierindojas 7. vietā darba devēju ieteiktāko izglītības iestāžu kopvērtējumā

Latvijas Darba devēju konfederācija sadarbībā ar karjeras portālu Prakse.lv ir publicējusi ik gadu veidoto darba devēju ieteiktāko izglītības iestāžu un mācību programmu TOPu. Pēc apkopotās informācijas par darba devēju ieteiktākajām izglītības iestādēm augstskola RISEBA ir viena no TOP 10 augstskolām Latvijā.

Šī gada TOPa izveidē piedalījās rekordliels dalībnieku skaits, savu viedokli izsakot 2050 darba devējiem. Darba devēju ieteiktāko skolu un studiju tops tiek veidots, lai nodrošinātu jauniešiem nepastarpinātu darba tirgus informāciju, palīdzot turpat 31 tūkstošiem pamatskolu, vidusskolu un arodskolu absolventu šovasar izdarīt pareizo tālākās izglītības izvēli, kas rezultētos labi apmaksātā darbā.

LDDK un Prakse.lv pārstāvji aicina jauniešus ieklausīties darba devēju viedoklī, izvēloties studiju jomu un izglītības iestādi, lai nodrošinātu sev darba iespējas nozarē, kuru plāno apgūt. TOPā iespējams aplūkot arī ieteikumus nozaru griezumā, lai katrs jaunietis zinātu, kur apgūt to profesiju, kas saista visvairāk.

Detalizētus darba devēju ieteiktāko izglītības iestāžu un profesiju TOPa rezultātus iespējams aplūkot karjeras portālā http://www.prakse.lv/tops.

darba devēju ieteiktāko izglītības iestāžu un mācību programmu TOPs

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png