RISEBA paplašina starptautiskās iespējas, dubultojot Erasmus+ finansējumu

Labas ziņas augstskolā RISEBA –  š.g. jūnijā saņemts lēmums no Valsts izglītības attīstības aģentūru (VIAA) par jaunu Erasmus+ 2017 projektu, 2017./2018.studiju gadā finansējums ir palielināts par 105%.

2016./2017.m.g. starptautiskajā Erasmus+ programmā devās 55 bakalauru un maģistru studenti un 35 mācībspēki, kuri saņēma finansējumu studijām un praksei ES valstīs. Turpretī jau 2017./2018.m.g. RISEBA Erasmus+ programmā varēs apstiprināt un nodrošināt stipendijas vismaz 127 studentiem un pasniedzējiem.

Erasmus+ un dubultā grāda koordinatore Ieva Goldmane norāda, ka “ik gadu pieaug to studentu skaits, kas vēlas doties apmaiņas programmā, bet vietu skaits līdz šim bija ierobežots. RISEBA turpina attīstīties, un jaunais projekts ir liels solis, lai veicinātu starptautiskās iespējas mūsu studentiem.”

RISEBA bakalaura programmas "Sabiedrisko attiecību un reklāmas menedžments" studentes Oksana Pļašečņika un Marina Kravcova studentiem iesaka nebūt slinkiem un izmantot visas Erasmus+ programmas sniegtās iespējas, apgalvojot, ka “tā būs nenovērtējama pieredze visai dzīvei! Jūs to atcerēsieties vienmēr!” Meitenes savu Erasmus+ laiku pavadīja, studējot Nikosijas universitātē saulainajā Kiprā.

Turpretī Kārlis Vilmanis, studējot maģistra studiju programmā “Starptautiskais bizness”, 2016. gadā vienu semestri pavadīja Francijā: “Nav jābrauc uz Ameriku, lai redzētu lielas studentu asociācijas, kuras savā starpā sacenšas, rīko dažādus pasākumus skolā, integrē internacionālos studentus – to visu var redzēt Kedge Business School. Ja ir iespēja, visiem iesaku piespiest sevi iziet no komforta zonas, aizbraucot Erasmus+.”

Erasmus+ ir viena no populārākajām studentu un mācībspēku mūžizglītības apmaiņas programmām, kas veicina augstskolu attīstību vienotā Eiropas Savienības (ES) augstākās izglītības telpā. Tā sevī ietver iespēju mācību spēkiem dalīties pieredzē, kā arī nodrošina studentiem iespēju daļu studiju laika pavadīt kādā no Eiropas Savienības valstu universitātēm. Erasmus+ programmā piedalās 27 ES dalībvalstis, 3 Eiropas Ekonomiskās zonas valstis (Islande, Lihtenšteina, Norvēģija), kā arī Šveice un Turcija.

 

Ja arī Tu vēlies doties studiju apmaiņas programmā uz kādu no sadarbības augstskolām, arī š.g. septembrī tiks izsludināta pieteikšanās studiju un prakses braucieniem Erasmus+ programmā.

Vairāk informācijas šeit.

Erasmus

Akreditācijas

EPAS
IQA
IZM.png