2018./2019. studiju gada sākums bakalauriem

Vasara vēl pilnbriedā, bet jau tuvojas studiju gada sākums, kas šogad paredzēts pirmdien, 3. septembrī, plkst. 10:00. Dažiem studentiem tas būs tikai pirmais studiju gads augstskolā, taču visiem studentiem tas ir aizraujošs dzīves posms, kas nesīs jaunas zināšanas un pieredzi. Kā ierasts, studiju gada sākumā pirmkursniekiem ir paredzēta iepazīšanās lekcija un plkst. 12:00 paredzēts tradicionālais kopējais gājiens no RISEBA centrālās ēkas līdz RISEBA Arhitektūras un mediju centram H2O 6. Šis pasākums paredzēts visiem jaunajiem bakalaura programmu studentiem neatkarīgi no izvēlētās studiju programmas, studiju formas vai veida. Pasākuma laikā jūs uzrunās augstskolas rektore, kā arī tiksiet iepazīstināts ar augstskolu, tās kultūru, tradīcijām, programmu direktoriem un administratoriem, savu izvēlēto specialitāti, programmu, kā arī neizpaliks iespēja iepazīties ar citu programmu studentiem.

Uzmanību audiovizuālās mediju mākslas 1.kursa studenti! Jūs 3. septembrī plkst. 9:30 gaidīsim Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, savukārt arhitektūras studentus sagaidīsim plkst.11:00. Vēlāk jūs pievienosieties pārējo programmu pirmkursniekiem.

Pilna laika dienas nodaļas studējošajiem no 4. līdz 7. septembrim paredzētas “Ievadnedēļas” aktivitātes, kuru laikā 1. kursa studējošiem būs iespēja tuvāk iepazīt studiju vidi un atraktīvās spēlēs – savus jaunos kursabiedrus.

7. septembra vakarā paredzēta studiju gada atklāšanas ballīte, kuru kādā no omulīgām Rīgas vietām jums būs sarūpējusi RISEBA Studējošo pašpārvalde.
 

Jaunumi arī sociālajos tīklos – piereģistrējies un seko līdzi!

www.facebook.com/RISEBA.LV
www.twitter.com/RISEBA_LV
www.draugiem.lv/RISEBA

www.instagram.com/risebauniversity

RISEBA

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png