Aicinājums studentus pieteikties Healthtech jeb veselības tehnoloģiju inovāciju pirmsakseleratoram

Izglītības organizācija “Junior Achievement Latvia” kopā ar farmācijas kompāniju Novartis Baltics un mobilo sakaru un tehnoloģiju uzņēmumu LMT līdz 1. februārim aicina studentus pieteikties Healthtech jeb veselības tehnoloģiju inovāciju pirmsakseleratoram.

Programmas laikā dalībniekiem ciešā sadarbībā ar nozaru speciālistiem, jaunuzņēmumiem un akadēmisko sektoru būs iespēja savas biznesa idejas medicīnas tehnoloģiju jomā pārvērst taustāmos prototipos ar potenciālu kļūt par konkurētspējīgiem uzņēmumiem. LMT kā inovāciju partneris iesaistīsies ne tikai projekta attīstībā un dalībnieku mentorēšanā, bet arī piešķirs finansējumu prototipu radīšanai 25 000 EUR apmērā.

Pirmsakseleratora programmā aicināti piedalīties un apvienot zināšanas dažādu nozaru bakalaura studiju, maģistratūras un arī doktorantūras studenti.

Piesakies šeit

Programma tiks realizēta trīs etapos:

  • Pirmais – izglītojošais etaps – sniegs dalībniekiem ieskatu uzņēmējdarbībā un medicīnā, un kā šīs abas jomas var tikt savienotas. Tā sāksies jau 24. janvārī ar pirmo vebināru un noslēgsies ar ideju nometni, kurā tiks radīti risinājumi industrijas partneru piedāvātajiem izaicinājumiem.
  • Otrais - testēšanas un attīstības etaps - komandas strādās ar tehniskajiem un biznesa mentoriem, kas līdzdarbosies pie risinājumu attīstīšanas, vienlaikus sniedzot arī finansiālu atbalstu prototipēšanai. Tiks rīkotas darbnīcas par vērtības piedāvājumu, biznesa modeļiem, eksperimentēšanu, gatavību tirgum un citām būtiskām tēmām atbilstoši komandu vajadzībām.
  • Trešais - validācijas etaps -  programma noslēgsies ar komandu prezentācijām žūrijai, kas izvērtēs radītā produkta vērtību un prototipu. Šajā fāzē komandas tiks iepazīstinātas ar nākamajiem soļiem, eksistējošajām atbalsta programmām, inkubatoriem idejas attīstības turpināšanai un realizēšanai.

Gatavojoties Healthtech preakseleratoram, visiem interesentiem būs iespēja apmeklēt 2 vebinārus, kuros varēs uzzināt vairāk par programmas norisi, pieejamo atbalstu risinājumu veidošanā, kā arī dzirdēt healthtech start-up pieredzes stāstus:

  • 1. vebinārs - 24. janvārī plkst. 16:00 – 18:00.
  • 2. vebinārs - 26. janvārī plkst. 16:00 – 18:00.

Projekta līdzorganizators ir Novartis Baltics, projektam pievienojušies tehnoloģiju uzņēmumi LMT, DataMed un akadēmiskie partneri – Rīgas Stradiņa universitāte un Rīgas Tehniskā universitāte (RTU). Prototipēšanu vadīs RTU Zinātnes un inovāciju centra speciālisti.

Ja Latvija x RISEBA

 

Ja Latvija

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png