Ar arhitektūras meistarklasi sākusies RISEBA Jauniešu akadēmija

Arhitektūras meistarklase

6. aprīlī notika pirmā RISEBA Jauniešu akadēmijas “Bizness tiekas ar mākslu!” meistarklase “Arhitektūra kā dzīvesveids”.

Meistarklases laikā dalībnieki tikās ar arhitektu, RISEBA Arhitektūras un dizaina fakultātes dekānu Jāni Dripi, kurš sniedza jauniešiem plašāku ieskatu arhitektūrā – kāda ir nozares specifika, kādas ir studiju iespējas un ar ko studiju laikā nākas saskarties topošajiem nozares profesionāļiem.

Pēc tam jauniešiem bija iespēja gūt praktisku pieredzi un attīstīt prasmes, darbojoties arhitektu darbnīcā, kopā ar arhitektūras programmas absolventiem Helēnu Bindemani un Pāvelu Osipovu. Radošais darba uzdevums bija radīt torni no atkārtotiem elementiem, kura ietvaros skolēni veidoja telpiskus modeļus un koncepcijas savām izstrādātajām idejām, kas tika arī prezentētas.

Tāpat meistarklases dalībnieki vēl pēdējo reizi varēja apskatīt arī RISEBA arhitektūras studiju bakalaura un maģistra studentu noslēguma projektu izstādi un smelties iedvesmu savām radošajām idejām.

Jauniešu akadēmijas mērķis ir dot skolēniem iespēju izzināt dažādas profesijas, tikties ar nozares speciālistiem, apzināties savas spējas un attīstīt vērtīgas prasmes, apmeklējot meistarklases.

Nākošā meistarklase notiks jau 27. aprīlī, kad jaunieši izaicinās savu radošumu un izzinās komunikācijas un mediju nozari.  

Visi interesenti ir aicināti reģistrēties, aizpildot reģistrācijas formu šeit.
Nenokavē pieteikšanos, jo vietu skaits ir ierobežots!

Reģistrācijas maksa vienai meistarklasei – tikai 10 EUR (par katru nākošo nodarbību – 8 EUR).

Nodarbības notiek sestdienās RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6 (Durbes ielā 4, Rīgā) laikā no plkst. 10.00 līdz 17.00.

Arhitektūras meistarklases foto.

Ieva Mačane,
Jauniešu akadēmijas koordinatore
Tālr.: +371 67500092,
Mob.tālr.: +371 27332294
E-pasts: [email protected]

08.04.2019.

Arhitektūras meistarklase

Partners

Accreditations

epas
epas
 
 
IQA
IZM.png