Asins draudzība 2022

Vēlamies aicināt iesaistīties sabiedrības informēšanas un sociālās atbildības kampaņā “Asins draudzība 2022” un atbalstīt asins ziedošanas kustību, iedrošinot sevi un cilvēkus sev apkārt kļūt par asinsdonoriem.

Kampaņas ietvaros tiek atklāta pozitīva sacensība starp augstākās izglītības iestādēm “ASINS DRAUGU KAUSS”. Mērķis ir piesaistīt asins ziedotājus 18 – 30 gadus vecu jauniešu vidū, iedrošinot kļūt par asins draugiem un ziedot asinis kopā. 
  
Par ceļojošo ASINS DRAUGU KAUSU sacenšas augstākās izglītības iestādes, kurā var piedalīties visi. 
•    Augstākās izglītības iestādes studenti un darbinieki.
•    Citi cilvēki, kas nav šīs augstskolas studenti vai darbinieki – draugi, vecāki, brāļi, māsas, kolēģi, bijušie studenti u.c., kuri var kļūt par donoru norādot, kuru augstskolu viņi pārstāv.

Kampaņas laikā, no 2022. gada 10. novembra līdz 30. decembrim, mēs aicinām uzrunāt cilvēkus sev apkārt kļūt par asinsdonoriem, piedalīties Asins draugu kausā un veikt sekojošas aktivitātes: 

Lūdzam atvērt https://asinsdraugi.lv/ un iepazīties ar noteikumiem https://asinsdraugi.lv/nolikums/, tā ir īpaši jauniešiem izveidota informācijas platforma, kas viegli uztveramā un saistošā veidā sniegs visu nepieciešamo informāciju par asins ziedošanu.   

Donori tiek aicināti sociālajos tīklos dalīties ar asins ziedošanas faktu, izmantojot mirkļbirku #asinsdraugukauss. Tā ir iespēja piesaistīt savai augstskolai papildu donorus!

Asins ziedošana sniedz virkni ieguvumus gan personīgi, asinsdonoram, gan arī augstskolai un tās studentiem - tā ir iespēja kļūt sociāli atbildīgākiem. Katru dienu ir vajadzīgs kāds, kurš dod, lai kāds cits varētu dzīvot. Kopā mēs varam palīdzēt Latvijas ārstiem glābt cilvēku dzīvības! 
  
Kopā mēs varam palīdzēt!

 

asinsdraugs

Asins Draugs

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png