ATBALSTS DOKTORANTŪRAS KANDIDĀTIEM

Veicinot sociālo atbildību un atbalstu doktorantūras studiju pretendentiem Covid-19 ierobežojumu laikā, biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola RISEBA piedāvā 50% studiju maksas atlaidi doktora studiju programmai "Biznesa vadība".

Sociālā atbildība

Jau otro gadu RISEBA radusi iespēju atbalstīt doktorantūras kandidātus laikā, kad Latvijā un pasaulē valda epidemioloģiski ierobežojumi, kas ietekmē daudzu studētgribētāju izglītības plānus.

Mums rūp ne tikai zinātnes tagadne, bet arī nākotne, kas nav iedomājama bez jauniem zinātņu doktoriem, augstākās kvalifikācijas pētniekiem un speciālistiem, kurus sagatavo RISEBA doktora studiju programma "Biznesa vadība", dodot nozīmīgu ieguldījumu uzņēmējdarbības un uzņēmumu attīstībā Latvijā un Eiropā.

Programmas priekšrocības

Doktora studiju programma "Biznesa vadība" ir atvērta tipa programma, kurā kā zinātniskie un viesprofesoru tiek piesaistīti eksperti no dažādām valstīm – ASV, Dānijas, Igaunijas, Kanādas, Krievijas, Ķīnas, Lielbritānijas, Polijas, Somijas, Šveices, Zviedrijas u.c. Programmas stiprās puses ir tās atbilstība Eiropas Savienības un Latvijas izvirzītajiem uzņēmējdarbības attīstības mērķiem, kā arī efektīva zināšanu apmaiņa starp augstāko izglītību, uzņēmējdarbības vidi un sabiedrību. No citām Baltijas valstīs īstenotajām programmām RISEBA doktora studiju programma atšķiras ar to, ka visi programmas teorētiskās daļas studiju kursi ir fokusēti uz pētniecību.

Fakti un skaitļi

Studiju valodas: latviešu vai angļu

Studiju ilgums: 3 gadi

Studiju latviešu valodā maksa gadā: 4000 EUR (ar 50% atlaidi – 2000 EUR)

Studiju angļu valodā maksa gadā: 4500 EUR (ar 50% atlaidi – 2250 EUR)

Vairāk par RISEBA doktora studiju programmu "Biznesa vadība" lasi šeit

Pieteikties doktorantūrai

50% atlaide

 

Doktorantūra

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png