Atvērtā vieslekcija: Aldis Ērglis, "Emergn Latvija"

Digitalizācijas gada ietvaros RISEBA aicina apmeklēt uzņēmuma "Emergn Latvija" pārstāvja Alda Ērgļa atvērto vieslekciju "Datos balstītu lēmumu labā prakse saistībā ar Business intelligence (BI) sistēmām".

Lektors: Aldis Ērglis, "Emergn Latvija" (bij. Exigen Services) Machine Learning Lab led
Datums, laiks: 03.04.2019; plkst. 17.00 - 18.00    
Vieta: Meža iela 3, RISEBA apaļajā ēkā, 25.aud. 
Lekcijas valoda: latviešu 
Lūgums reģistrēties tiešsaitē: https://ej.uz/2jvn 

Lēmumu pieņemšanai ir ļoti svarīga loma biznesā un ārpus tā, taču cilvēkā spējas pieņemt stabili pareizus lēmumus ir ierobežotas. Šajā lekcijā tiks apskatīti, kādi ir cilvēka ierobežojumi racionālu lēmumu pieņemšanā un sešas stratēģijas labākai lēmumu pieņemšanai, izmantojot datu analīzi un datus.

Aldim Ērglim ir vairāk kā 20 gadu pieredze biznesa procesu analīzē, IT sistēmu izstrādē un projektēšanā. Aldis ir strādājis vadošos amatos tādos uzņēmumos kā "MicroLink", "Lattelecom Technology", "FMS" un "ELKO Group". Šobrīd vada Mašīnmācīšanās laboratoriju uzņēmumā "Emergn Latvija".

Jautājumu gadījumā, lūgums sazināties ar Tatjanu Titarevu, Informācijas tehnoloģiju un matemātikas (ITM) katedras vadītāju: 26626187, 67807958, [email protected]

Pasākums tiks fotografēts un filmēts, atrodoties pasākumā Jūs apliecināt, ka esat informēts un Jums nav iebildumu, ka variet tikt iekļauts audiovizuāla materiāla izveidē par pasākumu.

Vieslekcija: Aldis Ērglis

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png