Augstskolā RISEBA pieņēmusi lēmumu Ziemassvētku un Jaunā gada sagaidīšanas laikā studijas un darbu organizēt attālināti

Augstskola RISEBA studentus un mācībspēkus, kā arī visus darbiniekus aicina strādāt attālināti Ziemassvētku un Jaunā gada sagaidīšanas laikā – no 2022. gada 19.decembra līdz 2023. gada 8.janvārim.
 

Minētajā laika periodā aicinām mācīties un strādāt attālināti, pavadīt laiku kopā ar ģimeni un draugiem, kas ir tik svarīgi svētku laikā, kā arī baudīt atpūtu svaigā gaisā, atpūsties, krāt spēkus un stiprināt imunitāti. Savukārt augstskola RISEBA, laikā, kad studijas notiks attālināti, samazinās gaisa temperatūru telpās un izmantos tikai kritiski nepieciešamo apgaismojumu, kā arī veiks citas enerģijas taupīšanas aktivitātes, lai samazinātu izmantotās enerģijas patēriņu līdz minimumam. 
 

Domājot par ilgtspēju, augstskola RISEBA jau īsteno un turpinās ieviest dažādus energoresursu taupības pasākumus, līdz šim esam samazinājuši elektrības patēriņu taupot apgaismojumu koplietojamās telpās un aicinām studentus un darbiniekus apdomāt par apgaismojumu gaišajā dienas laikā ne vien augstskolā, bet arī savās mājsaimniecībās. Svarīgs aspekts ir arī biroja elektrotehnikas lietojums un racionāla pieeja tās lietošanai darba laikā, izvērtējot tās nepieciešamību katrā darba telpā un tās atstāšanu gaidīšanas režīmā jebkādas prombūtnes laikā.  Iespējams šis ir licis mainīt darbinieku un studentu ikdienas paradumus, bet nesis jau gaidāmos rezultātus. Augstskola RISEBA atzīmē, ka taupības pasākumi netiks veikti balstoties uz apmeklētāju komforta rēķina. 
 

Enerģija ir cilvēces evolūcijas stūrakmens. Lielākā mūsu enerģijas daļa, aptuveni 86%, tiek iegūta no tādiem avotiem, kuri neatjaunojas, bet visā pasaulē enerģijas patēriņš ik gadu strauji pieaug. Šī situācija liek ikkatram no mums padomāt par enerģijas nozīmi mūsu ikdienā un noteikti nes rezultātus īstenojot enerģijas taupīšanas pasākumus. 
 

Neskatoties uz to, ka vairākas augstākās izglītības iestādes pieņēmušas lēmumu strādāt attālinātā režīmā pat līdz 2023. gada aprīlim, augstskola RISEBA sākot ar 9.janvāri, gaidīs studentus un darbiniekus atgriežoties ierastajā studiju un darba režīmā, lai nodrošinātu studiju kvalitāti un klātienes studiju  sniegtās priekšrocības. 
 

Priecīgus svētkus vēlot, augstskolas RISEBA administrācija.

 

RISEBA

Ziemas periods RISEBA

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png