Bakalaura līmeņa programma “Biznesa vadība digitālā vidē”

tatjana_titareva.pngSveicināti!

Mani sauc Tatjana Titareva. Esmu RISEBA Augstskolas profesionālās bakalaura līmeņa programmas  “Biznesa vadība digitālā vidē” direktore. Mūsdienu uzņēmējdarbība nav iedomājama bez biznesa virzīšanas Internetā un biznesa procesu digitalizācijas. Lai ko teiktu par digitalizācijas un automatizācijas laikmeta mīnusiem un cilvēku darba vietu samazināšanu, tā ir 21.gadsimta realitāte, un tā tikai turpinās attīstīties. Šajā RISEBA Augstskolas programmā 4 gadu laikā mēs apmācām e-biznesa speciālistus, kas mācēs jebkura vadītāja neiedomājamas idejas (piemēram, Stīva Džobsa Apple produktu idejas, kuras sākumā tehniski likās neīstenojāmās) verbalizēt un shēmatiski attēlot uzdevumu IT nodaļai tā, ka vienīgais, kas viņiem atliek ir sākt to realizēt, nevis teikt ierasto frāzi: “Tas nav tehniski iespējami”.

Mūsdienās ir ārkārtīgi nepieciešami mediatori starp uzņēmuma vadību un IT sfēras speciālistiem, kas saprot gan lielo vadītāju vīziju un komunikācijas terminoloģiju, gan IT speciālistu domāšanas veidu un kā tehniski viņiem nodot vadības uzdevumu. Šādus speciālustus sauc par e-komercijas jeb biznesa digitalizācijas speciālistiem. E-komercijas speciālists spēj jebkuru tehniski grūti realizējamo ideju uztaisīt par vienkāršu un saprotamu.

Programmā “Biznesa vadība digitālā vidē” tiek mācīti gan uzņēmējdarbības vadības priekšmeti (vadībzinības, grāmatvedība, biznesa komunikācija divās svešvalodās, prezentācijas prasmes, mārketings, personālvadība u.c.), gan IT saistītie priekšmeti (tīmekļa vietnes projektēšanas pamati, web dizaina pamati, multimediju tehnoloģijas, interneta mārketings, mobilo aplikāciju izstrāde u.c.). IT jomā mēs sniegsim pamatus par to, kas biznesa digitalizācijas speciālistam ir jāzina, lai spētu abstraktas idejas no menedžmenta puses nodot IT nodaļai un veiksmīgi realizēt e-projektus un veidot inovatīvus e-produktus un pakalpojumus. Pēc 4 studiju agdiem šajā programmā Jums būs gan plašas zināšanas, gan iemaņas, par izietas vairākas prakses reālos IT/e-mārketinga uzņēmumos, gan profesija.

Gaidīsim Jūsu jautājumus!

Ar cieņu,

Tatjana Titareva

RISEBA Augstskolas profesionālās bakalaura līmeņa programmas “Biznesa vadība digitālā vidē” direktore

Vairāk par programmu  

Atsauksmes

Kristaps.png“RISEBA bakalaura studiju programmu “Biznesa vadība digitālā vidē” izvēlējos, jo strādāju IT jomā un papildus IT zināšanām vēlējos apgūt arī biznesa jomu. Uzskatu, ka esmu veicis pareizo izvēli, jo šajā programmā pasniegtās zināšanas ir ar praktisku vērtību un ļauj man labāk saprast, kā tehnoloģijas var likt lietā, lai veiktu veiksmīgu uzņēmējdarbību.”

Kristaps Skutelis, students,
“TestDevLab” sabiedrisko
attiecību vadītājs

 

Atsauksmei.jpgEs iestājos augstskolā RISEBA studiju programmā "e-bizness'' 2008. gadā. Uz to brīdi man jau bija 5 gadu darba pieredze šajā jomā, un es gāju mācīties ar domu atsvaidzināt zināšanas, apstiprināt (vai apgāzt) savas hipotēzes, kā arī saņemt dokumentu par zināšanām. 

Elektroniskās komercijas joma strauji attīstās: darba procesi, ko mēs izmantojām savā darba komandā pēdējos trīs gadus, jau ir mainījušies. Šeit var redzēt kaut ko kopīgu ar medicīnu, kur nepārtraukti ir nepieciešama prakse un nepārtraukta mācīšanās. 
Šī iemesla dēļ man personīgi bija interesanti iegūt zināšanas, pirmkārt, par pamata bāzes priekšmetiem, tādiem kā ekonomika, augstākā matemātika, operāciju menedžments, programmēšanas valodu pamati. Tāpāt diezgan noderīga izrādījās spēle Intopia. 

Kopumā mācības man patika! Ir iespēja padiskutēt ar pasniedzējiem, iepazīties ar jaunajiem draugiem, kā arī iegūtās zināšanas es pieleitoju ikdienā.

Sergejs Spivaks,
UX-dizaineris, Mail.Ru Group
 

Biznesa vadība digitālā vidē

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png