Becoming a part of global supply chain by joining MSC family

9. aprīlī Riseba Karjeras diena 2019 ietvaros Aisteres zālē, RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, notiks atvērtais pasākums plkst. 15.30-15.55. Vieslekcija no @MSC Latvija “BECOMING A PART OF GLOBAL SUPPLY CHAIN BY JOINING MSC FAMILY”  Īsajā lekcijā uzzināsi:

 

  • Nelielu ieskatu eksistējošā procesā saistībā ar transkontinentālo tirdzniecību,  
  • Vēsturiskus datus par konteinerizāciju, 
  • Vairāk par MSC un piedāvāto servisu klāstu gan starptautiski, gan Rīgas ofisa darba ietvaros.

Lekciju vadīs Mihail Farbtuch, Business Process Manager / Senior IT Project Manager.
Kompānija MSC vai Mediterranean Shipping Company ir pasaules līderis konteineru kravu pārvadājumos ar ofisiem 155 valstīs un vairāk nekā 500 kuģiem. Šobrīd MSC strādā vairāk par 70 000 cilvēku visā pasaulē. Latvijā tiek nodarbināti ap 200 cilvēku, no kuriem apmēram 160 kompānijā MSC Shared Service Center Riga. Kompānijas MSC Shared Service Center Riga galvenais darbības virziens ir atbalsts MSC biznesa vienībām Baltijā, Ziemeļ un Austrum Eiropā, kā arī dažiem citiem pasaules reģioniem. Šobrīd Centrs ir atbildīgi par IT, finanšu , loģistikas dokumentācijas, datu analīzes un klientu atbalsta funkcijām un to sniegšanu vairāk nekā 20 valstīm.

Pasākums noritēs RISEBA Karjeras dienu 2019 ietvaros, aicināti visi interesenti! Bez iepriekšējas reģistrācijas, taču vietu skaits ierobežots.Pasākums notiks latviešu valodā, tā laikā tiks fotografēts un bildes tiks izmantotas sociālo tīklu kontu un RISEBA web lapās.

MSC

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png