RISEBA studente iegūst BAUA balvu

No sirds apsveicam RISEBA arhitektūras studenti Rutu Rinkuli, kura ar sociāli atbildīgo, bet vizuāli ne tik viegli pasniedzamo darbu par dārziņu teritoriju pārveidošanu par loģiskām dzīvojamām vienībām izrādījās labākā, iegūstot Baltijas arhitektu savienību asociācijas arhitektūras skolu absolventu balvu. ( Local plan of territory Saulkrasti district area Silmala with the change of land use from allotments to residential use, darba vadītāja Mg.arch. Sandra Levāne ).

Lepojamies ar mūsu studentu sasniegumiem, nesot RISEBA.lv vārdu pasaulē!

Turpinās pieteikšanās starptautiskajai vasaras skolai “FestivaL’and 2.0”

Ja esi arhitektūras, ainavu arhitektūras un pilsētplānošanas, audiovizuālo mākslu, scenogrāfijas, dizaina, inženierzinātņu un citu līdzīgu jomu vecāko klašu skolēns vai students un neesi izlēmis, kā pavadīt šo vasaru, būsi gaidīts Festivāla pilsētā!

No 2019. gada 25. jūlija līdz 2. augustam  RISEBA Arhitektūras un dizaina fakultāte sadarbībā ar Valmieras vasaras teātra festivālu (VVTF) jau otro gadu organizē starptautisko vasaras skolu "FestivaL'and 2.0" Valmierā.

RISEBA IEGŪSTAMĀ ARHITEKTŪRAS IZGLĪTĪBA ATZĪTA PAR ATBILSTOŠU EP DIREKTĪVAS PRASĪBĀM

RISEBA iegūstamā arhitektūras izglītība, ko veido pilns cikls – bakalaura un profesionālā maģistra programmas, un pēc maģistrantūras piešķirtā profesionālā kvalifikācija – ir atzīta par atbilstošu Eiropas Parlamenta un Eiropas Padomes 2005. gada 7. septembra direktīvas 2005/36/EK par profesionālo kvalifikāciju atzīšanu prasībām, un tā tiks iekļauta direktīvas V pielikumā.

Sākusies pieteikšanās starptautiskajai vasaras skolai “FestivaL’and” dalībniekiem no Latvijas

Ja esi arhitektūras, ainavu arhitektūras un pilsētplānošanas, telpiskās plānošanas, audiovizuālo mākslu, scenogrāfijas, dizaina, mākslu, inženierzinātņu un citu līdzīgu jomu students, un neesi izlēmis, kā pavadīt šo vasaru, būsi gaidīts Festivāla pilsētā!

No 2018. gada 24. jūlija līdz 4. augustam  RISEBA Arhitektūras departaments sadarbībā ar Valmieras vasaras teātra festivālu (VVTF) organizē starptautisko vasaras skolu "FestivaL'and" Valmierā.

Jaunieši iepazīst arhitektūru RISEBA meistarklasē

Š.g. 7.aprīlī augstskolā RISEBA notika arhitektūras meistarklase – Atvērto durvju diena jauniešiem.

Meistarklases laikā dalībnieki guva pieredzi un attīstīja prasmes, darbojoties arhitektu darbnīcā, veidojot telpiskus modeļus un koncepcijas savām izstrādātajām idejām kopā ar nozares ekspertiem. Tāpat jaunieši varēja uzzināt vairāk par arhitektūras studiju iespējām, iestāšanās prasībām un profesijas specifiku, kā arī tikties ar augstskolas pārstāvjiem un studentiem.  

UNDER CONSTRUCTION / BŪVNIECĪBAS PROCESĀ

Ceturtdien, 8. martā, plkst. 15.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas 1. stāva ātrijā notiks spāņu arhitekta Francisko Martinesa publiskā lekcija "UNDER CONSTRUCTION" / "BŪVNIECĪBAS PROCESĀ".

Uzstāšanās tiek organizēta kā viens no Augstskolas RISEBA Arhitektūras programmas studentu projektu izstādes "PROJEKTI ZINĀŠANU TERITORIJĀM" pavadošajiem pasākumiem. Izstāde apskatāma līdz 31. martam bibliotēkas darba laikā.

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png