Piesakies un kļusti par ārvalstu studenta draugu

Vai vēlies sadraudzēties ar kādu no augstskolas "RISEBA" ārvalstu studentiem? Tad šī ir Tava iespēja! Kļūsti par ārvalstu studenta draugu!

Drīzumā Latvijā ieradīsies vairāki studenti, lai studētu RISEBA starptautiskās apmaiņas programmas ERASMUS+ ietvaros, kā arī studenti, kas ir izvēlējušie gūt plašāku pieredzi un pieteikušies studijām "RISEBA" no citām pasaules valstīm, kā Slovākija, Francija, Vācija, Austrija, Portugāle, Spānija u.c.

Informatīvā diena "Iepazīsti savu augstskolu!"

Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola "RISEBA" aicina studējošos  2023. gada 1. februārī laikā no 17:00 līdz 19:00  apmeklēt Informatīvo dienu tiešsaistes platformā ZOOM. 

Informatīvās diena sniegs Tev vairākas atbildes uz jautājumiem par studenta dzīvi un iespējām, kuras sniedz augstskola "RISEBA". 

Pasākuma laikā norisināsies vairākas sesijas un tiks sniegta informācija par: 

EDSSI KONFERENCE

2022. gada 18. maijā notika EDSSI organizētā konference Salonikos (Grieķija), kurā padziļināti tika pētīta EDSSI sadarbspējīgo infrastruktūra un tās ietekme un piemērotība ikdienas dzīvē.

Pasākuma laikā partneri veidoja pamatu prezentācijām, aizraujošām diskusijām un sesijām par projekta atziņām.

 

Konferencei bija divi mērķi:

Erasmus traineeship mobility applications!

Dear RISEBA students,

Due to the current situation with COVID-19 and the closed borders, the Erasmus traineeship application period is postponed for later, after 14th of April, when the situation will be clearer.

Only those of you who are graduating this spring, but wish to go for an Erasmus graduate traineeship, please send an e-mail to [email protected] so that you don't miss your chance to apply after.

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png