Studentu hakatons

Cietvielu fizikas institūts aicina studentus un pasniedzējus piedalīties pirmajā Student Deep Science Hackathon 2019. Tas norisināsies 6.-8.12.2019, Latvijas Universitātes Cietvielu Fizikas institūtā, Ķengaraga ielā 8, Rīgā, LV-1063.
Šis pasākums tiek organizēts Studentu grantu programmas ietvaros.

Starptautisks hakatons Urban.Tech Riga!

27. oktobrī, Rīgā, Pullman Riga Old Town viesnīcā notiks starptautisks hakatons ‘Urban.Tech Riga’, kas ir daļa no liela mēroga informācijas tehnoloģiju programmas.

‘Urban.Tech Riga’ ir veltīts tehnoloģiju izstrādei pilsētām. Hakatona ietvaros katrs dalībnieks varēs atrast līdzīgi domājošu cilvēku komandu, izveidot produktu, kas ir nepieciešams pilsētai un tās iedzīvotājiem, un uz tā balstīt savu nākotnes biznesu.

Virzieni, kuros tiek piedāvāts strādāt komandām ir:

Hakatons aicina radīt lietotnes pilsētu ietekmes uz ekosistēmu novērtēšanai

25. oktobrī Cēsu novada pašvaldība un Rīgas tehniskā universitāte aicina piedalīties 24 stundu hakatonā «Climathon Cēsis 2019», kurš norisināsies RTU Cēsu filiālē un būs veltīts tam, kā analizēt un izmērīt klimata pārmaiņu ietekmi uz Cēsu pilsētas zaļām teritorijām (īpaši vērtējot Gaujas teritoriju Cēsu pilsētā) un to, kā tūrisma attīstība Cēsīs var mijiedarboties ar ekosistēmu pakalpojumiem.

Hakatons tiek organizēts EIT «Climate-KIC» starptautiskās inicatīvas «Climathon 2019» un Cēsu novada pašvaldības īstenotā projekta «Augmented Urbans» ietvaros.
 

Partners

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png