Biznesa meistarklase "Attīsti līderi sevī!"

Iepazīsti biznesa pasauli un pilnveido savas līdera prasmes!

Aicinām vidusskolēnus un profesionālo mācību iestāžu audzēkņus apmeklēt RISEBA Jauniešu akadēmijas meistarklasi.

Meistarklases laikā gūsi vērtīgas zināšanas, pieredzi, darbosies praktiski  un attīstīsi prasmes, kas noderēs turpmākajā darbībā un ko novērtēs topošais darba devējs.
Piesakies pats un ņem līdzi draugus – attīstiet sevī līderi kopā!

Meistarklase "Izaicini savu radošumu!"

Esi gatavs izaicināt savu radošumu ar nozares profesionāļiem?  
Aicinām vidusskolēnus un profesionālo mācību iestāžu audzēkņus apmeklēt RISEBA Jauniešu akadēmijas komunikācijas un mediju meistarklasi!
Iepazīsi komunikācijas un mediju pasauli – reklāmas nozari, video un foto mākslu, komunikācijas prasmes u.c. – attīstīsi savas prasmes un gūsi pieredzi, darbojoties praktiski! Tevi sagaida trīs vērtīgas un aizraujošas nodarbības.

Jauniešu akadēmija „Bizness tiekas ar mākslu”!

Ik gadu RISEBA organizē Jauniešu akadēmiju ar mērķi dot skolēniem iespēju izzināt dažādas profesijas, tikties ar nozares speciālistiem, apzināties savas spējas un talantus un attīstīt vērtīgas prasmes. Šogad jauniešiem ir iespēja apmeklēt dažādas meistarklases – piedalīties arhitektūras, komunikācijas, mediju un biznesa nodarbībās.

Meistarklases

 

 

 

 

 

 

 

 

Jauniešu akadēmija “RĪCĪBAS UN VIEDOKĻA DAŽĀDĪBA”

Sestdien, 10.februārī,  plkst. 10.40 Biznesa, mākslas un tehnoloģijas augstskolā RISEBA notiks ceturtā Jauniešu akadēmijas nodarbība “RĪCĪBAS UN VIEDOKĻA DAŽĀDĪBA”. Lekcijas vadīs un pieredzē dalīsies mediju speciāliste, RISEBA pasniedzēja Sandra Veinberga un RISEBA mārketinga un komunikācijas projektu vadītājs Gustavs Kreicbergs.

Nodarbības norises vieta –RISEBA Arhitektūras un mediju centrs H2O 6, Durbes iela 4, 210.auditorija.

Jauniešu akadēmija

„Esi darba devēja pirmā izvēle!”

2016.gadā Pasaules ekonomikas forumā tika definētas TOP10 prasmes, kas būs visvairāk pieprasītas no darba devēju puses 2020.gadā. Šīs prasmes Tu vari iepazīt, pilnveidot un attīstīt, apmeklējot RISEBA Jauniešu akadēmiju. 

Partners

Accreditations

epas
epas
 
 
IQA
IZM.png