Informatīvā diena "Iepazīsti savu augstskolu!"

Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola "RISEBA" aicina studējošos  2023. gada 1. februārī laikā no 17:00 līdz 19:00  apmeklēt Informatīvo dienu tiešsaistes platformā ZOOM. 

Informatīvās diena sniegs Tev vairākas atbildes uz jautājumiem par studenta dzīvi un iespējām, kuras sniedz augstskola "RISEBA". 

Pasākuma laikā norisināsies vairākas sesijas un tiks sniegta informācija par: 

RISEBA aicina Tevi pieteikties studijām bakalaura, maģistra un doktorantūras studiju programmās

Vai esi jau izlēmis, kādas zināšanas Tev nepieciešamas, lai sasniegtu virsotnes?

Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola "RISEBA" ir par mūsdienīgām vērtībām, praktisku pieeju studijām un zināšanu ieguvi, ko sniedz nozaru speciālisti, lai tieši Tu varētu kļūt par nākotnes uzņēmēju, personu kas spēj rast risinājumus mainīgā vidē.
 

Kāpēc ir vērts izvēlēties RISEBA?

Topošo maģistru vakars latviešu valodā

Augstskola RISEBA izsludina e-Topošo maģistru vakarus – tā ir lieliska iespēja uzzināt vairāk par studijām mūsu biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolā.

Studijas var uzsākt no mājām vai tiešsaistē, bet, kad būs iespējams, tās varēs turpināt klātienē universitātē.

RISEBA ir viena no pirmajām un lielākajām privātajām augstskolām Latvijā, kas atrodas Ziemeļeiropas centrā. E-Atvērto durvju dienās varēsi vairāk uzzināt par RISEBA, kā arī iepazīties ar programmu direktoriem.

Tēmas, par kurām runāsim:

Līguma slēgšana

Iesniedzamie dokumenti

Uzņemšanai bakalaura studiju programmās jāiesniedz sekojošu dokumentu kopijas, uzrādot oriģinālus (ja dokumentu kopijas pievienotas elektroniskajam pieteikumam, tad oriģināli jāuzrāda brīdī, kad tiek slēgts studiju līgums ar augstskolu):

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png