DNB BANK ASA Latvijas filiāles vieslekcija “Continuous improvement as a lifestyle - how to integrate LEAN approach in daily life”

5. aprīlī Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolā “RISEBA”, (24. auditorijā, apaļajā ēkā Meža ielā 3, pagalmā) notiks atvērtais pasākums plkst. 18.00-19.30.
Vieslekcija no DNB BANK ASA Latvijas filiāles “Nepārtraukti uzlabojumi kā dzīves stils - kā integrēt LEAN pieeju ikdienas dzīvē” (Continuous improvement as lifestyle – how to integrate LEAN approach in daily life).
Lekcijā uzzināsi:
- Kas ir LEAN metode?
- Kā LEAN pieeju pielietot dzīvē?
- Kas ir LEAN zaļā un melnā josta?
- Praktiski piemēri un padomi no skandināvu stila uzņēmuma

Vieslekcija: "Spēļo" vai zaudē! Juris Zalāns

Visi interesenti ir laipni aicināti pieteikties vieslekcijai ""Spēļo" vai zaudē! Kā spēļošanas elementi ienāk mūsdienu biznesā un dzīvē?", ko vadīs Juris Zalāns, “Benefits Latvia” valdes prieksšēdētājs.

Datums, laiks: trešdiena, 06.03.2019, 17:00-18:00    
Vieta: Meža iela 3, RISEBA apaļajā ēkā, 25.aud.
Lekcijas valoda: latviešu
Lūgums reģistrēties: https://ej.uz/vkeb

RBI veiksmes stāsti: biedrība Cat Care Community

Aicinām visus interesentus uz atvērto vieslekciju, kur ar savu sociālā biznesa veiksmes stāstu dalīsies Anastasija Jahova, Cat Care Community izveidotāja un vadītāja.

Cat Care Community ir sociāls projekts, kura mērķis ir rūpēties par dzīvnieku labturību. Anastasija Jahova šo ideju aizsāka 2014.gadā kā RISEBA Radošā biznesa inkubatora dalībniece, un pašlaik šo var uzskatīt par sociālā biznesa piemēru.

RISEBA Mūžizglītības centrs

Lai nodrošinātu iespēju personām apgūt sev vēlamo studiju kursu klausītāju statusā, vienlaicīgi neesot RISEBA studiju programmas studentam, augtskola RISEBA rudens un pavasara semestrī piedāvā interesentiem izvēlēties sev vēlamo kursu, lai pilnveidotu un attīstītu savas zināšanas vēlamajā nozarē. Apmeklējot klausītāju kursu un nokārtojot sekmīgi visus pārbaudījumus, augstskolas RISEBA piešķir apliecību ar konkrētu kredītpunktu skaitu.

Sociālā uzņēmuma Sonido zvanu centrs pieredzes stāsts. Vieslekcija.

RISEBA notiks vieslekcija, kurā būs iespējams uzzināt par  sociālā zvanu centra Sondio pieredzi darbā ar sociālajām riska grupām.

Laiks:

2019. gada 21.februāris (ceturtdiena)  no plkst. 11.30 līdz 13.00 Meža iela 3 telpa 306 (3.stāvs)

2019.gada 23.februāris (sestdiena) no plkst.13.30-15.00 Meža iela 3 telpa 205 (2.stāvs)

Partners

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png