Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola "RISEBA"

PAR RISEBA

Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola "RISEBA" ir privāta augstskola ar vairāk kā 27 gadu pieredzi, kas piedāvā konkurētspējīgu izglītību un sagatavo augsta līmeņa speciālistus un vadītājus biznesa un radošajās industrijās darbam starptautiskā vidē. Augstskola dibināta 1992. gadā. Augstskolas galvenā ēka atrodas Rīgā, un tai ir filiāle Daugavpilī, kur pasniedz mūžizglītības kursus. Vidējo profesionālo izglītību iespējams iegūt  RISEBA Profesionālajā  vidusskolā  „Victoria”.

RISEBA ir akreditēta Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijā, kā arī ieguvusi Starptautiskā menedžmenta attīstības asociācijas dinamiskās sabiedrībās (CEEMAN) starptautiskās kvalitātes akreditāciju (International Quality Accreditation).
Augstskola RISEBA pirmā un vienīgā no Baltijas augstskolām ieguvusi prestižo European Foundation for Managemen (EFMD) programmu akreditāciju EPAS. 

Fakultātes

•    Arhitektūras un dizaina fakultāte
•    Mediju un komunikācijas fakultāte
•    Biznesa un ekonomikas fakultāte

Studijas

RISEBA piedāvā apgūt tādas bakalaura studiju programmas kā Arhitektūra, Audiovizuālā mediju māksla, Biznesa psiholoģija, Biznesa vadība digitālā vidē, Eiropas biznesa studijas, Jaunu uzņēmumu izaugsme un finansēšana, Sabiedrisko attiecību un reklāmas menedžments, Uzņēmējdarbības vadība.

Kā arī šādās maģistra studiju programmās: Arhitektūra, Biznesa stratēģiskā vadība, Jaunie mediji un audiovizuālā māksla, Lielo datu analīze, MBA, Personāla vadība, Projekta vadība, Sabiedrisko attiecību vadība, Starptautiskais bizness, Starptautiskās finanses, Uzņēmējdarbības vadība, Vadības psiholoģija un supervīzija, Veselības vadība. 

Doktora studiju programmā : Biznesa vadība. 

Vairākas studiju programmas  iespējams apgūt arī tālmācībā

RISEBA iespējas studentiem

•    konkurētspējīgu izglītību bakalaura, maģistra un doktora studiju programmās;
•    studijas latviešu un angļu valodās;
•    iespēju iegūt dubultgrādu izvēlētajā specialitātē;
•    studijas ārzemēs Erasmus+ apmaiņas programmas ietvaros (RISEBA sadarbojas ar vairāk kā 130 universitātēm 35 valstīs);
•    modernu studiju vidi – telpas un aprīkojumu (studiju process radošajās programmās notiek Baltijā lielākajā mediju studiju centrā – RISEBA Arhitektūras un mediju centrs H2O 6);
•    iespēju iegūt papildu zināšanas Karjeras izaugsmes centra rīkotajos kursos

 

Partners

Accreditations

epas
epas
 
 
IQA
IZM.png