Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola RISEBA

Par RISEBA

Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola RISEBA ir privāta augstskola ar 30 gadu pieredzi, kas piedāvā konkurētspējīgu izglītību un sagatavo augsta līmeņa speciālistus un vadītājus biznesa un radošajās industrijās darbam starptautiskā vidē. Augstskola dibināta 1992. gadā. Augstskolas galvenā ēka atrodas Rīgā Meža ielā 3, bet RISEBA Arhitektūras un dizaina fakultāte un Mediju un radošo tehnoloģiju fakultāte atrodas Rīgā Durbes ielā 4. Vidējo profesionālo izglītību iespējams iegūt  RISEBA Profesionālajā  vidusskolā  "Victoria".

RISEBA ir akreditēta Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijā, kā arī ieguvusi Starptautiskā menedžmenta attīstības asociācijas dinamiskās sabiedrībās (CEEMAN) starptautiskās kvalitātes akreditāciju (International Quality Accreditation).

Izglītības kvalitātes valsts dienesta augstskolai RISEBA izsniegtās izglītības iestādes reģistrācijas apliecības Nr.: 3393802029. 
Augstskola RISEBA pirmā un vienīgā no Baltijas augstskolām ieguvusi prestižo European Foundation for Managemen (EFMD) programmu akreditāciju EPAS. 

Fakultātes

• Arhitektūras un dizaina fakultāte
• Mediju un radošo tehnoloģiju fakultāte
• Biznesa un ekonomikas fakultāte

Studijas

RISEBA piedāvā apgūt bakalaura studiju programmas: Arhitektūra, Audiovizuālā mediju māksla, Biznesa psiholoģija, Eiropas biznesa studijas, Jaunu uzņēmumu izaugsme un finansēšana, Sabiedrisko attiecību un reklāmas menedžments, Uzņēmējdarbības vadība.

RISEBA piedāvā studēt arī maģistra studiju programmās: Arhitektūra, Biznesa stratēģiskā vadība, Jaunie mediji un audiovizuālā māksla, Lielo datu analītika, Personāla vadība, Projekta vadība, Sabiedrisko attiecību vadība, Starptautiskais bizness, Starptautiskās finanses, Uzņēmējdarbības vadība, Vadības psiholoģija un supervīzija, Veselības vadība, Sporta vadība.

Doktora studiju programmās var studēt Biznesa vadību un Mediju Mākslu un radošās tehnoloģijas. 

Vairākas studiju programmas var apgūt arī tālmācībā

RISEBA iespējas studentiem

• Konkurētspējīga izglītība bakalaura, maģistra un doktora studiju programmās.
• Studijas latviešu un angļu valodā.
• Iespēja iegūt dubultgrādu izvēlētajā specialitātē.
• Studijas ārzemēs Erasmus+ apmaiņas programmas ietvaros (RISEBA sadarbojas ar vairāk nekā 130 universitātēm 35 valstīs).
• Moderna studiju vide – telpas un aprīkojums (studiju process radošajās programmās notiek Baltijā lielākajā mediju studiju centrā – RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6).
• Iespēja iegūt papildu zināšanas Karjeras izaugsmes centra rīkotajos kursos.

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png