DNB BANK ASA Latvijas filiāles vieslekcija “Continuous improvement as a lifestyle - how to integrate LEAN approach in daily life”

5. aprīlī Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolā “RISEBA”, (24. auditorijā, apaļajā ēkā Meža ielā 3, pagalmā) notiks atvērtais pasākums plkst. 18.00-19.30.
Vieslekcija no DNB BANK ASA Latvijas filiāles “Nepārtraukti uzlabojumi kā dzīves stils - kā integrēt LEAN pieeju ikdienas dzīvē” (Continuous improvement as lifestyle – how to integrate LEAN approach in daily life).
Lekcijā uzzināsi:
- Kas ir LEAN metode?
- Kā LEAN pieeju pielietot dzīvē?
- Kas ir LEAN zaļā un melnā josta?
- Praktiski piemēri un padomi no skandināvu stila uzņēmuma
- Kā arī būs iespēja uzdot jautājumus un uzzināt sev interesējušo ne tikai par lekcijas tēmu, bet arī par RISEBA Karjeras dienu 2019 dalībnieku DNB BANK ASA Latvijas filiāli.

Lekciju vadīs Svetlana Kočerova DNB BANK ASA Latvijas filiāles Biznesa atbalsta departamenta vadītaja (LEAN Melnā josta) un Oļesja Vasečkina, Projektu vadītāja (LEAN Zaļā josta).

2012. gadā DNB BANK ASA, kas ir lielākā finanšu institūcija Norvēģijā, izveidoja DNB Rīgas servisa centru. Uzņēmumā tiek piekopts skandināvu menedžmenta stils un radīta draudzīgi, dinamiski un uz cilvēkiem orientētēta darba vide. Galvenais DNB Rīgas servisa centra mērķis ir nodrošināt augstākā līmeņa servisu bankas klientiem Norvēģijā. Sešu gadu laikā kopš tā dibināšanas, DNB Rīgas servisa centra darbinieku skaits ir pastāvīgi palielinājies un šobrīd tajā strādā vairāk nekā 300 darbinieki.

Pasākums noritēs RISEBA Karjeras dienu 2019 ietvaros, aicināti visi interesenti! Lūgums reģistrēties: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdWgzAae8jo5sIfme4p_UwjAje0SXa02_Q5PL5ET7Z2Q5WTTQ/viewform
Pasākums notiks angļu valodā, tā laikā tiks fotografēts un bildes tiks izmantotas sociālo tīklu kontu un RISEBA web lapās.

Vieslekcija

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png