Dr. Timotija Meskona prezentācija „How Double Degrees are influenced by AACSB accreditation, standards and processes”

Tā kā izglītības internacionalizācija Latvijā šobrīd ir īpaši aktuāla, šī ir lieliska iespēja uzzināt vairāk par pasaulē zināmo un prestižo AACSB akreditāciju no organizācijas vadītāja. 

Š.g. 15.–16. jūnijā augstskolai RISEBA ir gods uzņemt  CIDD* (Consortium of International Double Degrees) ģenerālo asambleju. 
Uz to Rīgā ieradīsies Eiropas un ASV augstskolu vadītāji.iņu vidū arī AACSB* viceprezidents, Eiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas nodaļas vadītājs Dr. Timotijs Meskons (Timothy Mescon). 

Tādēļ aicinām Jūs izmantot iespēju un apmeklēt Dr. Timotija Meskona prezentāciju„How Double Degrees are influenced by AACSB accreditation, standards and processes” un neformālu diskusiju piektdien, 16. jūnijā, no plkst. 9.00-11.00 RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O6, Rīgā, Durbes ielā 4, 210.auditorijā.

Lūgums reģistrēt dalību līdz š.g. 12. jūnijam, rakstot aleksandra.dombrovska@riseba.lv

*CIDD – Starptautiskais dubultgrāda konsorcijs dibināts 2000. gadā. 
Tā izveidotāji ir augstākās izglītības iestāžu apvienība ar mērķi veicināt un attīstīt dubultgrāda koncepciju biznesa skolu ietvaros. Vairāk: www.cidd.org

*AACSB - The Association to Advance Collegiate Schools of Business / Starptautiskā biznesa augstskolu attīstības asociācija. Dibināta 1916. gadā,  globāla bezpeļņas biedru organizācija izglītības iestādēm, uzņēmumiem un citām organizācijām. Vairāk: www.aacsb.edu
 

Timothy Mescon

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png