FCC_5 mācību grupas audzēkņu darbi digitālajā izstādē ''FANTĀZIJA''

ESF projekta Nr. 8.4.1.0/16/I/001 "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide" 7. kārtas ietvaros aicinām aplūkot RISEBA augstskolas profesionālās pilnveides programmas “Darbs ar programmu Photoshop CC”, FCC_5 mācību grupas audzēkņu digitālo darbu izstādi, kas tapusi pasniedzējas Anastasijas Petkēvičas vadībā.

Profesionālās pilnveides izglītības programmas “Darbs ar programmu Photoshop CC” ietvaros audzēkņi apguva dažādas tehnikas: fotogrāfiju apstrādi, krāsu korekciju, plastikas korekciju, fotomanipulāciju, gif animāciju veidošanu un digitālas gleznošanas pamatus.

Mācību programmas apguves laikā galvenais uzdevums bija saliktas kolāžas izveide. Noslēguma darba ietvaros audzēkņiem bija nepieciešams patstāvigi izdomāt koncepciju kolāžai. Darbam bija piedāvātās dažādas bildes un elementi, bet pēc nepieciešamības studenti patstāvigi meklēja papildus elementus, lai veiksmīgi realizētu savu ideju. Darbā viņi izmantoja arī dažādas tehnikas, kuras bija apgūtas nodarbību laikā, kā piemēram, low poly zīmējums, glitch efekts, darbs ar otām.

 

Studentu darbu galeriju iespējams apskatīt šeit

Fantāzijaw

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png