Foto: Ar humoru un siltām sarunām RISEBA nosvin 29. dzimšanas dienu

Šogad oktobrī augstskolai RISEBA aprit 29. gads. Vēl pirms valsts ārkārtas stāvokļa iestāšanās šonedēļ nosvinējām humorpilnu un sirsnīgu dzimšanas dienu.

Dzimšanas dienas svinībās piedalījās RISEBA un profesionālās vidusskolas “Victoria” akadēmiskais un vispārējais personāls.

Vakara galvenais notikums bija improvizācijas teātra “Spiediens” šovs, kurā RISEBA darbinieki varēja ne vien vērot aktieru Līgas Kausas un Artūra Breidaka priekšnesumus, bet arī paši iesaistīties – talantīgi etīdēs sevi apliecināja programmas “Biznesa psiholoģija” direktors Valērijs Dombrovskis, Mārketinga un komunikācijas nodaļas vadītāja Anta Bute, Pārdošanas nodaļas vadītājs Dāvids Zālītis un Ekonomikas un biznesa fakultātes asistente Inese Kukle.

Pēc improvizācijas šova viesi mielojās un ļāvās siltām sarunām ar kolēģiem, bet īpašu sajūsmu radīja RISEBA dzimšanas dienai gatavotais lielais kliņģeris.

Paldies visiem pasniedzējiem, darbiniekiem un, protams, studentiem, kas šajos 29 gados bija kopā ar RISEBA un ieguldīja savu darbu un laiku augstskolas kopīgajiem sasniegumiem!

1

2

3

6

7

Visu fotogaleriju aplūko šeit!

RISEBA 29

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png