IZLAIDUMS

Sveicot visus studentus, kuri sekmīgi nokārtojuši gala pārbaudījumus, aicinām uz izlaidumu sestdien, 2019. gada 23. februārī plkst. 14.00 RISEBA Arhitektūras un mediju centrs H2O 6, Durbes ielā 4, Rīgā.

Augstskolas RISEBA absolvēšanas diplomus saņems šādu bakalaura studiju programmu absolventi:
"Arhitektūra",
"Audiovizuālā mediju māksla" (vakara nodaļa),
“Uzņēmējdarbības vadība” (tālmācības, vakara nodaļa),
“Biznesa psiholoģija” (tālmācības, vakara nodaļa),
“Biznesa vadība digitālā vidē” (tālmācības nodaļa),
“Sabiedrisko attiecību un reklāmas menedžments” (vakara nodaļa)

un maģistrantūras programmas
“Uzņēmējdarbības vadība” (tālmācības nodaļa) absolventi.

Sveiksim arī profesionalās vidusskolas “Victoria” ESF projekta Nr. 8.4.1.0/16/I/001 „Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” ietvaros realizētās pilnveides izglītības programmas “Ražošanas loģistika” absolventus.

Ja kādu apstākļu dēļ kādam no absolventiem nav iespēja ierasties izlaidumā un saņemt diplomu, lūgums vērsties pie savas studiju programmas administratores.

Aiciniet arī savus mīļos kopā nosvinēt savu skaisto dzīves mirkli: https://business.facebook.com/events/604768103290406/
Tiekamies izlaidumā!


P.S.Pirms un pēc izlaiduma norises būs iespējams nofotografēties RISEBA Absolventu gada grāmatai, kura tiks publicēta www.riseba.lv, kā arī drukātā formātā. Piekrišanu sava foto izmantošanai gada grāmatā Jums lūgsim apliecināt ar parakstu pirms fotografēšanās.

Informējam, ka pasākums tiks filmēts un fotografēts. Iegūtie materiāli var tikt publicēti ar nolūku atspoguļot pasākuma norisi. Ja vēlaties, lai kāds foto ar Jums tiktu dzēsts no mūsu sociālajiem tīkliem vai www.riseba.lv tīmekļa vietnes, lūgums sazināties ar Mārketinga un komunikācijas nodaļu, rakstot e-pastu: [email protected]

P.S.2. Paldies Inesei Reinicānei par skaisto ziemas foto ielūgumam!

Izlaidums 2019
Tags

Partners

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png