Ichaks Adizess Latvijā!

30. oktobrī Rīgā uzņēmums Business Education Plus organizē slavenā Ichaka Adizesa (Ichak Adizes) autorsemināru “Ideālais vadītājs”. Norises laiks un vieta: Bellevue Park Hotel Riga, no plkst. 10:00 līdz 16:30.

Sīkākā informācija (ieskaitot semināra programmu un dalības nosacījumus) šeit

Leģendārais spīkers uzstāsies angļu valodā, tiks nodrošināta sinhronā tulkošana latviešu un krievu valodās.

Esošas cenas ir spēkā līdz 8. oktobrim (ar nosacījumu, ja līdz šim datumam tiks veikta apmaksa). Pēc izvēles ir pieejamas trīs biļešu kategorijas.

Informācija tiem, kuri pirmo reizi dzird Ichaka Adizesa vārdu:
•    Leģenda vadības jomā, viens no pasaulē ievērojamākajiem uzņēmējdarbības konsultantiem
•    Autors metodoloģijai, kuru izmanto jau vairāk nekā 2000 organizāciju 52 pasaules valstīs.
•    Konsultē pasaules vadošo uzņēmumu vadītājus. Starp tiem – Volvo, Visa, Bank of America, Coca-Cola.
•    Konsultē Zviedrijas, Brazīlijas, Izraēlas un Meksikas valdības.

 

Organizētāju kontakti: +371 29538469, [email protected]

lekcija

Grāmatas autors Dr. Ichaks Kalderons Adizess ir viens no pasaules vadošajiem menedžmenta ekspertiem un starptautiski pazīstams grāmatu autors. Viņš ir uzrakstījis 27 grāmatas, kas tulkotas kopā vairāk nekā 31 valodā. Grāmatu “Corporate Lifecycles”, (pārstrādāta un atkārtoti publicēta ar nosaukumu “Managing Corporate Lifecycles”) izdevums “Library Journal” ir nominējis par vienu no desmit labākajām biznesa grāmatām. Dr. Adizess par savu grāmatā aprakstīto metodoloģiju saka: "Vairāk nekā četrdesmit gadu laikā esmu izstrādājis teoriju – filozofiju – par to, kā vadīt pārmaiņas, taču tā nav tikai labi izveidota koncepcija. Savu mācību esmu izmantojis praksē un, kad izdevās iegūt vēlamos rezultātus, esmu šo teoriju dokumentējis rokasgrāmatās, mācījis citiem un vērojis, vai arī viņi tikpat veiksmīgi iegūst izcilus ekonomikas un uzvedības modeļa rezultātus. Pārliecinoties par tā efektivitāti vairākos simtos dažāda lieluma uzņēmumu, bija gūts pierādījums, kā šī metodoloģija nav vienīgi tikai labi domātu jēdzienu krājums, bet tai ir zinātnes iezīmes: atkārtoti izmantojot šo metodi, ir iespējams sasniegt atbilstošu rezultātu. Lai pārliecinātos, ka metode ir universāla, esmu vairāk nekā desmit valstīs izveidojis Adizes birojus un salīdzinājis rezultātus. Šo metodoloģiju neietekmē nedz kultūras, nedz konkrētās nozares specifika, un tā vienlīdz labi der gan uzņēmumiem, gan bezpeļņas organizācijām."

 

Vairāk informāciju par Dr. Ichaks Kalderons Adizess meklē šeit

Seminārs

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png