Iepazīstinām ar maģistra programmas “Sporta vadība” pasniedzējiem

Sākusies uzņemšana jaunākajā RISEBA maģistru studiju programmā Sporta vadība. Tā ir iespēja apgūt mūsdienīgu menedžmentu pie izciliem pasniedzējiem un sporta nozares ekspertiem.

Jaunās studiju programmas stratēģiskais mērķis ir paaugstināt sporta vadības veiktspēju Latvijā un starptautiskā mērogā, attīstīt tās globālo ekonomisko konkurētspēju Eiropas un globālās ekonomikas kontekstā.

“Sporta vadība” ir moduļsistēmas programma, tā ietver arī studentu individuālo zinātniski pētniecisko darbu. Programma izstrādāta, konsultējoties un sadarbojoties ar Latvijas Valsts olimpisko komiteju, sporta asociācijām un federācijām un līdzīgām studiju programmām ārvalstīs.

Programmu īstenot akadēmiskais personāls ar pieredzi gan pasniegšanā, gan starptautiskos zinātniskos pētījumos, kā arī vieslektori un mācībspēki, kas savā pamatdarbā ir saistīti ar stratēģijas izstrādi, lēmumu pieņemšanu un to īstenošanu sporta federācijās un institūcijās.

Studijas notiek angļu valodā.

IEPAZĪSTINĀM AR 3 JAUNĀS PROGRAMMAS PASNIEDZĒJIEM

 

Edgars Šneps

Lektors kursā “Investīcijas un sponsorēšana sportā”

Edgars Šneps

Bijušais latviešu basketbolists, tagad – funkcionārs, spēlējis uzbrucēja pozīcijā, bijis Latvijas basketbola izlases dalībnieks, 4 reizes kļuvis par Latvijas čempionu.

Bijis Latvijas nacionālās vīriešu basketbola izlases direktors, Latvijas izglītības un zinātnes ministrijas valsts sekretāra vietnieks sporta jautājumos, Latvijas Basketbola savienības viceprezidents, vēlāk – ģenerālsekretārs, bet kopš 2014. gada – FIBE Europe valdes loceklis.

Agita Ābele

Profesore, kursi “Ētika sporta organizācijā”, “Sporta psiholoģija”, “Emocionālā inteliģence”

Agita Ābele

Bijusi Latvijas čempione daiļsslidošanā, bērnu un jauniešu trenere daiļslidošanā, bijusi Latvijas Universitātes un Sporta un pedagoģijas akadēmijas docente, vairāku zinātnisko publikāciju un monogrāfiju autore. Darbojas Latvijas Sporta psiholoģijas asociācijā un Latvijas slidošanas asociācijā. Ābele ir vienīgā augstākā līmeņa Starptautiskās Slidošanas asociācijas (ISU) tiesnese Latvijā.

Ivars Godmanis

Profesors, kurss “Riska vadība sportā”

Ivars Godmanis

Bijis pirmās valdības pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas vadītājs, Ministru prezidents, ministrs vairākās valdībās, Saeimas un Eiropas Parlamenta deputāts. Fiziķis, finansists, augstskolas RISEBA pasniedzējs un maģistra studiju programmas “Lielo datu analītika” direktors.

Sporta vadība

Uzzini vairāk un piesakies šeit!

 

Sporta vadība

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png